Žertíky s nemrtvými (S03E04) (epizoda)

Fearful Pranks Ensue

Žartíky s nemŕtvymi

Drama / Horor / Thriller

USA, 2013, 43 min

Tak se mi zdá, že se z toho stává Ulice. Teda až nová monstra, přišli zombies!(29.9.2018)

Halloween!!!(6.5.2017)

Fiona požiada komorníka Spaldinga aby sa postaral o telo Madison a zachráni Queenie pred minotaurom Bastienom, ktorého do akadémie poslala Marie Laveauová. Zoe upratuje v Kyleaovom dome potom, ako zabil svoju mamu a zvažuje možnosť Kylea otráviť jedom na potkany. Kyle však ujde a zapadne medzi dav, nakoľko je Halloween. Medzitým, počas obchodnej cesty Hank, priateľ Cordelia, po spoločnom rande zastrelí svoju milenku Kaylee. Akadémiu navštívia členovia Rady a Myrtle Snow obviní Fionu zo zmiznutia Madison, rovnako ako predchádzajúcej najvyššej. Dozvieme sa aj, prečo komorník Spalding nemá jazyk. Potom, ako Marie Laveauová obdrží balíčk od Fiony, v ktorom je hlava Bastiena je prímeriu medzi bielymi a čiernymi čarodejnicami koniec. Evan Peters zvláda úlohu Kylea výborne, ostatní herci mu dobre sekundujú takže tretia séria AHS môže prekonať prvé dve.(26.10.2018)

Super(1.3.2017)