Zoe, Queenie a Nan naváží kontakt s temným duchem uvězněným v Akademii. (Disney+)

Trevor

Zoey, Nan a Queenie sa vďaka spiritualistickej tabuľke spoja z duchom uväzneným v škole Coven, aby im pomohol nájsť Madison. Zistia, že tým duchom je vrah známy ako "Sekerník", ktorý vyčíňal v New Orleans v roku 1919 a jeho vražedná púť skončila práve v škole. Napriek tomu, že Queenie varuje Zoey pred spoluprácou s jeho duchom, Zoey je odhodlaná za každú cenu zistiť, čo sa stalo Madison. Vďaka Sekerníkovi zistí, kde ju má hľadať. Spolu s obidvoma dievčatami od Spaldinga získajú priznanie, že zabil Madison, avšak Zoey je presvedčená že klame. Cordelia po oslepnutí získa dar "videnia" a vďaka nemu sa dozvie, že ju Hank podvádza. Hank neskôr vyhľadá Marie Laveauovú a preberú detaily vzájomnej dohody. Zoey vďaka Misty oživí Madison, avšak po návrate do Covenu je nútená oslobodiť Sekerníka, kedže ten uviazol medzi svetmi a napadol Cordeliu. Osamelú Fionu v bare osloví galantný muž, ktorý akoby prišiel z inej doby...Ťah scénaristu s Hankom mňa osobne prekvapil a postava Sekerníka by si hádam zaslúžila aj samostatnú sériu.Zatiaľ vynikajúca tretia séria AHS. ()