Hlava (S03E09) (epizoda)

Head

Hlava

Drama / Horor / Thriller

USA, 2013, 43 min

TAKOVÉ zakončení epizody, která nebyla finálová, jsem už dlouho neviděl. Celý díl je poměrně průměrný, ale to finále za doprovodu Oh Freedom mě dostalo.(23.10.2016)

Prišlo to.Krvavá čarodejnícka,voodo,vojna.Hlava ostala hlavou ale ten koniec je "brutálny".___85%(14.5.2017)

Finále super! :)(1.3.2017)

V úvode epizódy sme svedkami prvého Hankovho lovu. Fiona prichádza za Marie Laveauvou s ponukou, aby jej woodoo gang a škola Coven uzavreli prímerie, čo čierna rasistka Marie rezolútne odmietne. Myrtle sa pomstí Rade a zároveň vráti Cordelii zrak. Hank sa stretne s ocom, ktorý je prezidentom klubu lovcov čarodejníc a povie mu, ako ho Hank v Covene sklamal. Fiona objaví Kylea a pomôže mu zotaviť sa. Nan, Madison a Zoe navštívia v nemocnici Lukea a jeho matku a Nan vďaka daru mame oznámi na čo Luke myslí. Zdá sa, že sa konečne spolu zblížia, avšak Nan sa dozvie aj Joanino tajomstvo.Čierna rasistka Marie Laveauová Hanka zraňuje za pomoci woodoo praktík a chce ho prinútiť zavraždiť všetky biele čarodejnice v Covene. Hank sa však rozhodne inak...Záver, počas ktorého hlava Delphine vďaka Queenie sleduje moderné dejiny Štátov zatiaľčo sa Hank snaží vymaniť z nadvlády čiernej rasistky Mary je zatiaľ najlepšou časťou série, ktorá opäť potvrdzuje kvalitu seriálu AHS.(5.11.2018)

ten koniec ma skoro rozplakal. Takže sme na dobrej ceste k ukončeniu ďalšej, skvelej série(26.2.2018)