Do horoucích pekel (S03E12) (epizoda)

Go to Hell

Do horúcich pekiel

Drama / Horor / Thriller

USA, 2014, 45 min

Fiona, ktorá vie že umiera, sa rozlúči so svojou dcérou Cordelliou. Tej sa vracia dar videnia a pri dotyku Fioniných rúk vidí budúcnosť Covenu. Fiona prezradí svoje plány Sekerníkovi a kedže si nepredstavuje spoločnú budúcnosť,Sekerník ju zavraždí. Queenie prežije svoje osobné peklo vďaka spojeniu s Papa Legbom a zavraždí Delphine. Tá je potom, v paralernom svete spolu so svojimi deťmi mučená čiernou rasistkou Marie Laveauvou. Queenie vráti život Misty a kedže podobný kúsok sa podarí aj Zoe na výlete s Kyleom, obidve sa vratia do Covenu s cieľom stať sa ďalšou najvyššou. Čarodejnice sa najprv pomstia Sekerníkovi a napokon sa pred portrétom Fiony od Myrtle a Cornellie dozvedia o termíne, kedy sa rozhodne o novej Najvyššej. Najmä pasáže zo Sekerníkom sú vydarené a seriál speje k svojmu záveru.(6.11.2018)

Sarah zase super :)(1.3.2017)

Tak konečně se nám ten Coven rozjel! Jo počkat, von už bude konec, no nevadí. Výbornej díl. Akce, napětí a spousta krve.(23.10.2018)

Presne takto som si predstavoval,predposlednu čast,nabitú od začiatku až do konca,pred epickým finále.___95%(15.5.2017)