Edward Mordrake, část druhá (S04E04) (epizoda)

Edward Mordrake: Part 2

Drama / Horor / Thriller

USA, 2014, 45 min

Mordrake sa dozvedá o minulosti Ethel, Legless Suzi, Paula and Elsy. Po vypočutí ich príbehov si chce so sebou vziať Elsa, avšak začuje zvuk detskej hračky a navštíví klauna. Twisty predtým za pomoci Dandyho uväzní aj Jimmyho s Maggie. Rozhodnú sa im predviesť predstavenie, Jimmymu sa však podarí oslobodiť a premôže Dandyho a vďaka nemu deti a Maggie utečú. Twisty však Jimmyho chytí, vtedy sa však objaví Mordrake a vypočuje si klaunov príbeh. Nakoniec sa rozhodne vziať si jeho dušu. Dandy objaví Twistyho telo a vyberie sa domov. Maggie privolá políciu a celé mesto sa cirkusu freaky Show, najmä však Jimmymu, príde poďakovať za záchranu ich detí. Dandy si nasadí Twistyho masku a doma zavraždí afroamerickú rasistickú slúžku, ktorá ma dosť prania slipov os...ých jeho bielymi...ďalej si domyslite.V kontexte obidvoch častí sú epizódy s Edwardom Mordrakeom nakoniec vynikajúce, nakoľko sa dozvedáme veľa z minulosti jednotlivých postáv.(1.12.2018)

MIlujem tieto halloween časti!Edward a jeho monštrá."Ukáž mi svoje najhlbšie tajomstvo."___100%(3.6.2017)