Sirotci (S04E10) (epizoda)

Orphans

Drama / Horor / Thriller

USA, 2014, 53 min

Tak a konečne tu máme prepojenie s Asylum a vysvetlenie,ako sa tam dostala Pepper.__90%(4.6.2017)

tak toto bola snáď najlepšia časť celého AHS(3.3.2018)

Život Pepper sa zrúti potom, ako zistí že jej muž Sandy umrel v spánku. Elsa vysvetľuje Desiree, ako sa dostala k nápadu založiť Freak Show, ako postupne pre Pepper postupne získala M Petite čoby dcéru a Sandyho ako muža. Po týchto udalostiach sa Elsa rozhodne Pepper odviesť k jej sestre a presvedčí ju, aby sa o ňu postarala. Jej sestre sa narodí postihnuté dieťa, ktoré jej manžel zabije a spolu so ženou z vraždy obvinia Pepper, ktorá je umiestnené do ústavu v Baltimore, dobre známeho z druhej série AHS Asylum. Stanley nájde spôso ako nájsť Jimmymu obhajcu a Maggie presvedčí Desiree aby s ňou navštívila múzeum kuriozít, kde spolu uvidia nielen Ma Petite, ale a hlavu Saltyho či Jimmyho ruky, všetko zaliate vo fľašiach s formaldehydom. Pepper v ústave pomáha s upratovaním knižnice, de narazí na časopisna obálke ktorého je Elsa a článok o jej večernej show v televízii. Prepojenie Freak Show a Asylum si zaslúži veľký obdiv.(9.12.2018)