Vítejte v hotelu Cortez (S05E01) (epizoda)

Checking In

Drama / Horor / Thriller

USA, 2015, 1 h 2 min

Docela dost slibný začátek. Sally zatím boduje :p(26.2.2017)

První epizoda páté řady mě nijak zvlášť nepřesvědčila. Nebyla špatná, ale nebyla ani skvělá, byl to pro mě takový průměr a tvůrci naneštěstí obsadili i Lady Gaga, čímž mě příliš nepotěšili (těžký eufemismus).(10.11.2017)

Osvedčení herci v nových úlohách priniesli veľmi sľubný začiatok, ktorý bude opäť z úplne iného súdka ako predchádzajúca séria. Podľa úvodnej epizódy to vyzerá na kombináciu prvej série s Kubrickovým Osvietením. Samotné prostredie hotela má dobrú atmosféru, ktorú v prvej časti dopnil vynikajúci výber skladieb. Viac ako sľubný začiatok.(12.12.2018)

• - Koberec v hotelové hale má podobný vzhled a barvu jako koberec na chodbách hotelu Overlook – fiktivního hotelu z filmu Osvícení (1980). (Epistemolog)

• - Lady Gaga byla obsazena do jedné z hlavních rolí. Pro film byla napsána píseň „Cheek to Cheek“. Poslední album Lady Gaga bylo nazváno „Cheek to Cheek“. (Epistemolog)