Pokojová služba (S05E05) (epizoda)

Room Service

Drama / Horor / Thriller

USA, 2015, 50 min

Tenhle intenzivní díl zkazila naprosto zbytečná a nezábavná odbočka s dětma.(19.4.2017)

Halloweensky diel, v ktorom lekárka Alex vylieči malého Maxa tým, že z neho spraví upíra a on potom napadne svoju matku a neskôr v škole ďalšie deti, z ktorých dve sám premení. Donovanova mama Iris sa stáva Ramoninym človekom v hoteli Cortez, Alex sa zbližuje s Holdenom a John nevie, čomu má veriť. Pokračuje výborný výber piesní a AHS si naďalej uťahuje s tém citlivých pre americkú spoločnosť, násilie v škole je však pokazené tým, že malý Max sám premení ďalšie dve deti na upírov. Elizabeth je v predchádzajúcich epizódach spomenutá ako veľmi háklivá na zrod nových upírov a tomuto vyčíňaniu dieťaťa sa iba prizerala.(12.12.2018)

Děj v posledních dvou epizodách znatelně ožil, příběh Liz Taylor byl dost dobrý, jen mi není jasný účel dějové linie s šířením upířího viru ve škole. Co mám teď čekat? Buď město ovládnou upíři, nebo je naopak po zbytek série budou lovit, jinak fakt nevím.(11.11.2017)