Vetřelci v domě (S01E02) (epizoda)

Home Invasion

Drama / Horor / Thriller

USA, 2011, 43 min

Tak teď se to obrovitánsky rozjelo oproti prvnímu dílu, napětí, akce a i do té atmosféry jsem se ponořil!(7.9.2018)

• Trevor

Úvod opäť pripomenie históriu domu, do ktorého sa psychiater Ben s manželkou Vivien a dcérou nasťahovali. Bena vyhľadá nová pacientka, ktorá sa viac ako o svoje problémy zaujíma o minulosť domu a hlavne o vraždy, ktoré sa v ňom stali. Zatiaľ čo Ben so svojou milenkou odchádza do Bostonu na potrat, jeho manželka s dcérou doma čelia nečakanej hrozbe. Nuda. Som zvedavý či dopozerám aspoň jednu sériu, očakával som niečo úplne iné.(15.3.2018)

Výborná epizoda. 80%(6.2.2018)

Na střihy jsem si nějakým způsobem zvykl. Tím pádem se mi logicky hodnocení přehoupne na pětku, ale pořád tomu něco chybí.(24.7.2017)

****Obsahuje spoliery****Druhá čast začína ako Ben,ktorí je psychiater,dostane nového pacienta,ktorá je zaujatá Vražedným domom a snaží sa zistit o konkrétnej vražde dvoch pannien,ktoré boli zavraždené v tom istom dome v 60 rokoch.No Benovi zavolá žená,s ktorou mal aféru(Hayden) a oznámi mu,že je tehotná a tak sa Ben vydá za nou.A zatial ako je Vivien s dcérou sama doma,prepadnú ich maniaci,ktorí chcú zopakovat pred chvílou spomínanú vraždu.__95%(2.4.2017)