Dva z předchozích obyvatel domu radí Harmonovým s výzdobou. (Disney+)

ALIENka_

Pořád víc psycho, což se mi nejvíc líbí, neznám seriál, kterej by byl takhle psycho. Ne, že bych se bála, za celý 4 díly jsem se lekla jenom jednou, ale to vůbec nevadí, protože tohle je prostě psycho. Skvělý zvraty, skvělý postavy a šílenej chlápek se spálenou hlavou, co udělá všechno 1000 doláčů je prostě skvělej. No doufám, že to takhle bude pokračovat i dál a tvůrci nevyčerpali svojí představivost, protože ji maj sakra velkou. :D ()

Trevor

Epizóda, ako inak začína návratom do minulosti a predstaví nám ďalšie dve postavy a obete domu, párik homosexuálov, z ktorých je jeden dizajnérom. Benovi a Vivien navrhne agentka, aby dom skrášlili, ak ho chcú predať a najali si dizajnéra, takže hneď je jasné, kto ním bude. Postihnuté dievča Eddie sa chystá na halloweensku noc a s vizážov jej pomáha Violet. Pri slovnej potyčke Vivien s dizajnérom a jeho priateľom Vivien skončí v nemocnici a po návrate domov nemôžu nájsť dcéru, aj keď Violet vraveli, aby nikomu neotvárala. Skvelý, no jasný záver s príchodom Hayden epizóde na úrovni pridal a celý seriál začína naberať na obrátkach, aj keď úvody sú už pomerne stereotypné. ()

Evee04

****Obsahuje spoilery****!Halloween čast!Táto čast začína podhladom do minulosti na predchádzajúcich majitelov domu,homosexuálov Chada a Patricka ktorí boli napadnutý a zavražedný chlapom v latexovom obleku.Následne v prítomnosti sa snaží Vivien dodat domu to správne aby sa im dol podarilo predat.Zatial Tate povie Violet o zakladatelovi domu ktorí mal dieta,a to dieta bolo unesené a rozporcované,čím zošalel a dieta sa snažil zošit dokopy.Po tom ako je Vivien a Ben preč začne na dvere mlátit Larry a žiadat peniaze po Benovi,no doma je len Violet.___95% ()