Dům navštíví jedna z nejslavnějších obětí vraždy v historii. (Disney+)

Trevor

Impozantný úvod, keď do seriálu dokázali zakomponovať prípad čiernej Dahlie, ktorý otriasol štátmi a hlavne Hollywoodom začiatkom roku 1947. Ďalej sa Ben dozvie, že dvojičky, ktoré čaká Vivien majú dvoch rozdielnych otcov, a tak pri návšteve liečebne, kde sa jeho žena momentálne nachádza jej povie, že urobí všetko preto aby v liečebni aj ostala. Hayden podrží Bena, keď k nemu na návštevu príde jej sestra aj s detektívom s podozrením, že Hayden zmizla. Samozrejme netušia, čo sa s Hayden naozaj stalo. ()

PaTeXx

Epizoda nás navádí k myšlence, že všichni mrtví v domě budou chystat něco velkého a na zrození antikrista se opravdu těším. A respekt Benovi za to co předvedl u Moiry, protože 99% z nás by to asi nezvládlo. ()

Evee04

****Obsahuje spoilery****Epizoda začína v roku 1947 ked mladé dievča príde k zubárovi ktorí je vtedajší majitel domu,lenže žena umre a vtedy príde na pomoc zakladtel domu.Sestra Hayden vyhlási pátranie,ktoré ich dovedie za Benom,Medzytým sa Hayden snaží zase zlákat aby boli spolu.Nájde latexovú masku a snaží sa zistit čo sa stalo,v čom sa mu Moira upratovačka zjaví konečne vo svojej staršej podobe.___95% ()