Constance plánuje vychovávat Tateovo dítě jako své vlastní. (Disney+)

Trevor

Po smrti Violet sa seriál dočká nevyhnutného vyvrcholenia v podobe Benovej smrti. Dočkáme sa aj príchodu novej rodiny do domu smrti. ktorú sa Benova rodina ozhodne dostatočne varovať aby dom opustila. Posledná časť je takou rekapituláciou celej série s trochu bizarným koncom. Úprimne, neviem či si pozriem aj ostatné série, ak sa všk budú odohrávať v inom dome s inými postavami mohlo by to stáť zato. ()

PaTeXx

Už to bylo vlastně jen nějaké dodělávání série, protože všechno potřebné, co jsme se měli dozvědět jsme se dozvěděli v předchozím dílu. Nejzbytečnější epizoda Murder Housu. ()

Evee04

****Obsahuje spoilery****Po smrti Vivien a Violet sa Ben rozhodne íst pre dieta ktoré je u Constance.Varuje ho aby ho do domu nebral.Neuposlúchol a po tom ako ho zabila v dome Hayden sa podarilo Constance premoct Hayden a zobrat si dieta.Rodina je opät spolu a rozhodnú sa,že v dome to je nebezpečné a každého nájomníka sa budú snažit dostat preč.Dieta ktoré zomrelo v dome nakoniec ako duch žilo a Nora ho prenechá Vivien.Celé to končí po 3 rokoch ako sa Constance vracia domov a malý syn Vivien zabil opatrovatelku a usmieva sa.___100% ()

Sebik.

I keď bola táto časť trochu zbytočná, bola takým zrekapitulovaním celej série. Celá séria bola plná prekvapení a profesionálnym spracovaním. Príbeh tiež nezaostal takže SPOKOJNOSŤ. ()

Johny203

Od momentu kedy sestrička na ultrazvuku videla v bruchu Vivien kopytá, tak som čakal že záver série bude čistá Apokalypsa. Červená obloha, všade dym a oheň, celkom som sa na taký koniec tešil, nakoniec som ale dostal niečo iné čo ma trochu sklamalo. ()