Chapter 8 (S06E08) (epizoda)

Drama / Horor / Thriller

USA, 2016, 1 h

Scénář:

Todd Kubrak

Kamera:

Gavin Kelly

Hudba:

Mac Quayle

Scénografie:

Andrew Murdock
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (11)

 • tron
  *

  Motá sa to v kruhu, strašné čosi. Nesympatické postavy, otrasné herecké výkony (Jessica Lange odišla, Sarah Paulson zostala, kde je spravodlivosť?) a jedno otravné zlo (kanibali) strieda druhé otravné zlo (Prasohlav, kolonisti). Už nech je koniec preboha. Trpím. Trpím!(19.11.2016)

 • Pilda17
  *

  Bezhlavý masakr + totálně nelogické chování pokračuje. Fňukání, řvaní, demence a mnoho dalšího nás v tomto díle čeká od Sarah Paulson. Nejvíce vtipné je však chování Lily Rebe, která bez nějakého většího smyslu udělá věc, která posouvá seriál na dno. Druhé dno je sekáček v zádech v předchozím díle a následné běhaní herečky jakoby se jí nic nestalo. Budu se tedy ptát tvůrců: ,,Děláte si kurva prdel?"(8.12.2016)

 • applause
  **

  Nejhorší díl z celé série, co k tomu napsat...(11.11.2016)

 • filmfanouch
  *****

  Šestá řada American Horror Story stále dokáže šokovat po osmém dílu. Opět se dočkáme mrazivého vyprávění, překvapivých mrazivých zvratů, mrazivých výkonů a celkem úspěšného utahování si z klasických horrových klišé.(5.11.2016)

 • Necrotongue
  *

  Hledal jsem důvod, proč udělit osmé epizodě alespoň jednu hvězdičku a nenapadlo mě nic jiného než to, že je mi líto hodnotit odpadem seriál, který mě svého času dokázal pobavit. Bylo to ještě horší, než předchozí díl, příběh nahradil téměř nepřetržitý proud násilných scén, které na mě navíc ničím nezapůsobily, byly příliš nenápadité a vzhledem k tomu, že jsem býval masožravec s vlastním chovem, prošlo mi rukama víc vnitřností, než si tvůrci asi byli schopni představit. A jen poznámka na závěr- když někomu opakovaně odřezávám maso ze stehna, mělo by tam nějaké chybět, ne?(18.3.2018)

 • Wally
  **

  Nemá to logiku...herci dělají neskutečně nelogická a hloupá rozhodnutí...žádné lekačky a ani to není strašidelné..jen nechutné...(4.9.2017)

 • f7r
  **

  Jak se mi líbil začátek série, tak jsem teď hodně zklamán - začíná to být hodně o ničem a ještě postavy chytli "inteligenci" z klasických hororů - už jednou si uvědomily, že návrat do domu byla chyba, tak co je nejlepší nápad, kam zdrhnout od kanibalů? No přece zpátky do domu a ještě k tomu v momentě "vrcholu" krvavého měsíce... ...jo a když už je po všem, tak je přece nejlepším nápadem opětovný návrat ke kanibalům. Ach jo, od AHS teda očekávám víc.(3.11.2016)

 • MindTuber
  **

  Nejhorší díl z celé série a nejspíš i nejhorší díl vůbec. Gore masakr je zde zcela samoúčelná onanie, která spolu s dementním chováním postav pohřbívá celkem obstojný návrat AHS v šesté sérii.(17.11.2016)

 • Simo16
  ***

  Najhorsi diel serie.(5.11.2016)

 • lusa
  ***

  Agony goes on...... Srdce mi puká, že musím ísť pri tom, čo mám najradšej, len na 3*..... Ale už to nejde inak. Ukňučané, nelogické, otravné, až smiešne.(3.11.2016)

 • Trevor
  **

  Aj na základe komentárov ostatných užívateľov k tejto epizóde je vidieť, že sa síce objavilo pár ľudí, ktorí sa snažili nájsť na epizóde svetlé momenty, ale bolo ich žalostne málo. Nestotožňujem sa s názormi, že si posledné dve časti uťahovali z hororového klišé, pretože sami sa tomu nedokázali ani len priblížiť. Smutný úpadok tak skvelého seriálu, napriek tomu že tvorcovia naznačili v úvode šiestej série že to má vyzerať tak, akoby boli donútený natočiť kvôli úspechu prvých 5 častí pokračovanie, avšak lepšou voľbou by bolo piatu časť o niečo predĺžiť a sériu ukončiť, pretože toto sklamalo aj skalných fanúšikov inak výborných AHS.(1.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace