Kapitola osmá (S06E08) (epizoda)

Chapter 8

Andrew Murdock

Kostýmy:

Helen Huang
  • Pilda17

Bezhlavý masakr + totálně nelogické chování pokračuje. Fňukání, řvaní, demence a mnoho dalšího nás v tomto díle čeká od Sarah Paulson. Nejvíce vtipné je však chování Lily Rebe, která bez nějakého většího smyslu udělá věc, která posouvá seriál na dno. Druhé dno je sekáček v zádech v předchozím díle a následné běhaní herečky jakoby se jí nic nestalo. Budu se tedy ptát tvůrců: ,,Děláte si kurva prdel?"(8.12.2016)

• f7r

Jak se mi líbil začátek série, tak jsem teď hodně zklamán - začíná to být hodně o ničem a ještě postavy chytli "inteligenci" z klasických hororů - už jednou si uvědomily, že návrat do domu byla chyba, tak co je nejlepší nápad, kam zdrhnout od kanibalů? No přece zpátky do domu a ještě k tomu v momentě "vrcholu" krvavého měsíce... ...jo a když už je po všem, tak je přece nejlepším nápadem opětovný návrat ke kanibalům. Ach jo, od AHS teda očekávám víc.(3.11.2016)

• Trevor

Aj na základe komentárov ostatných užívateľov k tejto epizóde je vidieť, že sa síce objavilo pár ľudí, ktorí sa snažili nájsť na epizóde svetlé momenty, ale bolo ich žalostne málo. Nestotožňujem sa s názormi, že si posledné dve časti uťahovali z hororového klišé, pretože sami sa tomu nedokázali ani len priblížiť. Smutný úpadok tak skvelého seriálu, napriek tomu že tvorcovia naznačili v úvode šiestej série že to má vyzerať tak, akoby boli donútený natočiť kvôli úspechu prvých 5 častí pokračovanie, avšak lepšou voľbou by bolo piatu časť o niečo predĺžiť a sériu ukončiť, pretože toto sklamalo aj skalných fanúšikov inak výborných AHS.(1.1.2019)

• tron

Motá sa to v kruhu, strašné čosi. Nesympatické postavy, otrasné herecké výkony (Jessica Lange odišla, Sarah Paulson zostala, kde je spravodlivosť?) a jedno otravné zlo (kanibali) strieda druhé otravné zlo (Prasohlav, kolonisti). Už nech je koniec preboha. Trpím. Trpím!(19.11.2016)

• Necrotongue

Hledal jsem důvod, proč udělit osmé epizodě alespoň jednu hvězdičku a nenapadlo mě nic jiného než to, že je mi líto hodnotit odpadem seriál, který mě svého času dokázal pobavit. Bylo to ještě horší, než předchozí díl, příběh nahradil téměř nepřetržitý proud násilných scén, které na mě navíc ničím nezapůsobily, byly příliš nenápadité a vzhledem k tomu, že jsem býval masožravec s vlastním chovem, prošlo mi rukama víc vnitřností, než si tvůrci asi byli schopni představit. A jen poznámka na závěr- když někomu opakovaně odřezávám maso ze stehna, mělo by tam nějaké chybět, ne?(18.3.2018)