Chapter 10 (S06E10) (epizoda)

Drama / Horor / Thriller

USA, 2016, 1 h

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

• tron

Nepochopiteľné. Otrasné. Tvorcovia museli druhú polovicu 6. série písať snáď max. 2 dni, inak si všetok tento bordel neviem vysvetliť. Ohromujúce sklamanie, niečo také snáď ani nie je možné. Čo sa stalo??? A prečo Lane Winters nepripadá vôbec čudné, že sa Rory Monahan (Evan Peres) podobá na jej lásku z Asylum?(19.11.2016)

Tak a je to. Šestá řada American Horror Story je definitivně u konce a teď rok čekat na sedmou řadu. Dá se o desátém dílu říci že jaksi zalepil záplatu po posledních pár dílech a stylově zakončil sérii?! No, tak jednoduché to není. Je to přesně tak emotivní a přesně tak napínavé jak by mělo být. Tato epizoda je ale spíše dojezd/dodatek. Vše je zakončené,pokračovat se nemusí, vše je (jakž takž) dovysvětlené a slabší pasáž vyloženě chybí. Opět si to (nechtěně) utahuje z hororových klišé, je tam pár odkazů na ostatní série a konec dojme. Ale, nezbavíte se dojmu, že by něco šlo lépe rozpracovat nebo dovysvětlit a věnovat pár minut navíc něčemu jinému. Šestá řada tedy skončila včas a teď zbývá jen čekat na sedmou řadu. Tato řada byla fajn ale dle mého se jedná zatím o nejslabší sérii.(19.11.2016)

• Necrotongue

Závěrečná epizoda jen potvrdila, že jsem se v předchozím dílu s odpadem neunáhlil. K ději jsem se už ani nechtěl vyjadřovat, ale nakonec mi to nedá, protože jsem jaksi nepochopil myšlenkové pochody tvůrců, pokud šlo o "únos" Flory. Mělo to snad znamenat, že když se únosce se svou obětí někde ukryje, policisté tam ihned odjedou na letní tábor? Chyběla poctivá grilovačka a přátelák v americkém fotbalu nebo baseballu. Katastrofa.(19.3.2018)

• LadyAnia

Proč?(5.6.2017)

• Denila

Jak narvat všechny různé hororové témata do posledních dvou dílů, obzvláště do tohoto... to umí jen Amerika. Divím se hodnocení na IMDb, taková splátanina všeho a ničeho a tak vysoké hodnocení? Je mi zatěžko dát vůbec jednu hvězdičku.(21.11.2016)

• Trevor

Záver šiestej série si vyslúžil najnižšie hodnotenie, aké som AHS udelil. Jedine prepojenie s druhou sezónou a Lena Wintersová to ako tak zachránili, inak to bola poriadna blamáž. Naozaj pre mňa ostáva záhadou nepochopiteľný úpadok druhej polovice tejto série. K tomuto sa ťažko hľadajú slová.(2.1.2019)

Ja viem že túto sériu skoro všetci neznášajú ale ja ju berem ako trošku niečo iné, ktoré v niektorých momentoch zabralo (všetky tie rozhovory proste všetko cez kameru v druhej polovici serie bolo super) ale slabšie momenty sú zas asi až v moc teenegersky vyvražďovacom horore bez väčších zamýšlaní sa nad dejom.....ale ja ajtak dám 5* keďže ma táto séria zabávala vyše dvoch mesiacov a už teraz sa teším na ďalšiu....(17.11.2016)

Tu hvězdičku za Lanu Wintersovou.(8.1.2018)

• jansi

Táto séria celkom fajn ale od konca som čakal oveľa viac. Taký mix všetkého klišé a znova boli v tom dome.. už ma to celé nudilo. Páčila sa mi úplne posledná scéna plus oceňujem prepojenie s Lanou.(18.11.2016)