Vo finále trochu sklamanie. Je to horror, takže nečakám príliš, ale je sledovaný a to je určitá zodpovednosť. Feministické kecy typu- ženy sú lepšie, majú vládnuť svetu... WTF ?? Každý extrémizmus je pičovina. Existujú ženy, ktoré sú schopné zabiť vlastné deti. Viem, že štatisticky sme starostlivejšie a viac emocionálne odolnejšie než muži, ale to neznamená, že sme nadradené. Znamená to len toľko, koľko reálne v živote zvládneme. Možno to moc riešim, ale záverečný dojem je sklamanie.(17.11.2017)

Přijde mi, že AHS je jak na horské dráze. Jedna série je skvělá, ta další zase nic moc, tahle série je něco mezi tím. Ze začátku jsem byla nadšená, líbil se mi kult ve formě klaunů, přišlo mi to aktuální a děsivé zároveň. Je fakt, že Sarah Paulson byla dost otravná s tím, jak neustále brečela a křičela, ale velmi se mi líbil růst její postavy, když se na konci stala tím bossem ona, kdo to měl všechno v hrsti. V polovině seriálu jsem začala být malinko zklamaná, protože se to začalo točit kolem chlapů a ženský z toho úplně vynechali. Ale konec se mi zase líbil, nicméně nepatří to mezi mé oblíbené série.(27.11.2017)

• Carol Pifková

Vždy keď si poviem, že horšia séria ako predošlá nebude, vždy sa sklamem. Vždy vkladám do každej novej série nádej. Tento seriál mám veľmi rada, vždy sa naň teším ale táto séria bola pre mňa rozhodne tá najtupšia a rozhodne i najnudnejšia. Politika? Ako vážne?! Keby viem pozriem si televízne noviny na Jojke, takisto je to plné sračiek. Banda bezmozkov čo nepremýšľa, a tak za celú partiu premýšľa jedna veľmi dementná postava. Pozerať sa 11 epizód na hysterickú čúzu je na mňa naozaj veľa a o jej partnerke ani nehovorím. Tá pravdepodobne mozog nechala v kurníku. Postavy pravdepodobne boli členmi lobotomistického krúžku "Milujem prázdnotu v mojej hlave". Aspoň, že tie morbídnosti sú stále na dobrej úrovni.(3.8.2018)

Kult je série vsunutá do reálného světa s reálnými postavami a problémy. Ze startu série divák pociťuje chaos, ale postupně se vše vyjasní. Nesetkáme se s převratnými zvraty, ač jich pár najdeme, což je škoda. Ocením obrat Sarah Paulson, kterou bych na začátku série uškrtil sám, ale v závěru získala mé sympatie. Evan Peters herecky exceloval a k jeho vyšinutosti nelze nic vytknout. Brutální, bezcitná, nechutná, dech beroucí série, která se řadí hodně vysoko.(18.12.2017)

• NinadeL

Sledovat Cult mimo USA musí být úplně jiný zážitek. Nenesu sice příliš dobře zpolitizování seriálu, ale chápu nutnost toto téma zpracovat. A díky možnostem AHS je ten souboj Hillary vs Trump mnohem vyrovnanější, pocity lidí za tou volbou mnohem skutečnější. Obecně téma matriarchát vs patriarchát AHS sedne, jen konkrétní nápady jsou poněkud vysilující. Opravdu muselo dojít na Warhola i Mansona? Na rozpad nejen tradiční rodiny, ale i té lesbické? A co Twisty? Byl jeho návrat užitečný? Velmi nesvá jsem z herectví Chaze Bono, který je s námi už od Roanoke. Fandím tedy zotavení USA po Trumpovi, ale v další sérii ocením návrat ke strašidelné fikci.(2.3.2019)

• - Americký zločinec a vodca kultu Charles Manson, ktorému sa značná časť tejto série venuje, zomrel päť dní po premiére záverečnej epizódy. (Marceloo)

• - Ryan Murphy chcel, aby aspoň 50% projektov jeho spoločnosti mali na starosti ženy. To sa mu v prípade siedmej série dokonca podarilo prekonať, keď 8 z 11 epizód režírovali ženy. (Marceloo)