11/9 (S07E04) (epizoda)

Drama / Horor / Thriller

USA, 2017, 1 h

Komentáře uživatelů k epizodě (11)

 • Necrotongue
  *****

  Čtvrtou epizodou mě tvůrci krajně překvapili, první díl mě zklamal a vůbec jsem nepočítal s tím, že bych vůbec mohl v sedmé sezóně hodnotit pěti hvězdičkami. A přece. Epizoda se převážně věnovala ději, který předcházel volební noci, a hezky vysvětlila některé dosud nejasné záležitosti, děj byl po celou dobu zajímavý, atmosféra výborná, takže mi ani nevadilo, že vlastně nešlo o horor.(13.11.2018)

 • hansel97
  *****

  Konečně nebyl celý díl o Ally a Ivy a bavilo mě to neuvěřitelně, zamotané je to sice pořád, ale věřím, že Cult míří správným směrem.(27.9.2017)

 • stitch7
  ****

  Tohle vypadá na nejšílenější sérii. Ještě nevím, jestli je to dobře nebo špatně, ale baví mě to hodně.(30.9.2017)

 • BlackHood
  **

  No jasně, po skvělém 3. díle jsem si říkal, že to bude konečně normální séríe, kterou dodívám do konce (to se mi u AHS stalo jenom 1. - u Asyla). No a teď se z toho stalo typicky zamotané American horror shit. Prostě téma série je vždycky zajímavé, pak to ale vždycky posere mimohororová linie... Kdyby to následovalo typický hororový scénář, tak by to bylo o moc lepší.(7.8.2018)

 • Esgalnor
  *****

  Flashbackový díl mě bavil, spousta věcí do sebe konečně zapadla a nebyla tam skoro žádná Ally. Především jsme se ale konečně dočkali objevení Emmy Roberts (a doufám, že v osmé sérii bude taky), více Winter (Billie Lourd je výborná) a i postava Kaie se začíná zajímavě vybarvovat (takový Malíček v současnosti). Série se naštěstí postupně zlepšuje, tak snad nesklouzne zpět k úrovni pilotu.(20.10.2017)

 • Mathew234
  *****

  Hurá! Konečne sa to nejako rozbehlo, Kai je najzaujímavejšia postava v celom seriály, má obrovský potenciál a je to taký ten správny psycho líder. Ak budú epizódy skôr o ňom než o tej urevanej Ally, tak potom sa myslím, že máme na čo tešiť.(29.9.2017)

 • Katcat
  ****

  Zaplaťpánbů, že jsem se na to po prvních dvou dílech nevysrala. Začíná to bejt konečně skvělý. Napínavé, pár věcí začíná zapadat a jak jsem byla vytočená kvůli tématu amerických voleb, tak mě ten americkej fanatismus úplně vcucnul.(29.9.2017)

 • DexMASTER094
  *****

  Přímý tah na branku! Parádní... Konec tomu dal korunu.(13.1.2018)

 • Trevor
  ****

  Kai Anderson postupne "pomáha" Harrisonovi Winstonovi, afroamerickej reportérke Beverly Hope a voličovi Donalda Trumpa, ktorý obťažoval Ivy a tá ho za pomoci Winter uväznila, aby nestihol ísť voliť. Výborný výkon Evana Petersa čoby Kaia a časť rieši predsudky a útočí na voličov Donalda Trumpa ako na tých, ktorý nemajú právo voliť a poukazuje na USA, kde majú právo iba lesby a nezamestnaný černosi a biely odpad má držať hubu a chodiť do práce. Sen progresívnych Slovákov....(25.1.2019)

 • Vampirosa
  *****

  Ano, ano a ještě jednou ano! Konečně Kai dostal prostor, který si zasloužil a stejně tak své slovo dostala i Winter. Psychopatů není nikdy dost a je třeba je podporovat! :) Seriál našlápl tím správným směrem a pevně doufám, že na této cestě bude pokračovat.(29.9.2017)

 • Birter
  *****

  Wow. Tak tenhle díl mě překvapil. Uberte Ally, přidejte Kaie, navrch Adinu Porter a ejhle. I Cult může stát za to. Konečně mají šanci také perlit Billy Eichner a Leslie Grossman. To, že jsou Evan Peters a Billie Lourd skvělí herci už víme dávno.(30.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace