11/9 (S07E04) (epizoda)

Drama / Horor / Thriller

USA, 2017, 1 h

Komentáře uživatelů k epizodě (11)

Čtvrtou epizodou mě tvůrci krajně překvapili, první díl mě zklamal a vůbec jsem nepočítal s tím, že bych vůbec mohl v sedmé sezóně hodnotit pěti hvězdičkami. A přece. Epizoda se převážně věnovala ději, který předcházel volební noci, a hezky vysvětlila některé dosud nejasné záležitosti, děj byl po celou dobu zajímavý, atmosféra výborná, takže mi ani nevadilo, že vlastně nešlo o horor.(13.11.2018)

Konečně nebyl celý díl o Ally a Ivy a bavilo mě to neuvěřitelně, zamotané je to sice pořád, ale věřím, že Cult míří správným směrem.(27.9.2017)

Tohle vypadá na nejšílenější sérii. Ještě nevím, jestli je to dobře nebo špatně, ale baví mě to hodně.(30.9.2017)

• BlackHood

No jasně, po skvělém 3. díle jsem si říkal, že to bude konečně normální séríe, kterou dodívám do konce (to se mi u AHS stalo jenom 1. - u Asyla). No a teď se z toho stalo typicky zamotané American horror shit. Prostě téma série je vždycky zajímavé, pak to ale vždycky posere mimohororová linie... Kdyby to následovalo typický hororový scénář, tak by to bylo o moc lepší.(7.8.2018)

Flashbackový díl mě bavil, spousta věcí do sebe konečně zapadla a nebyla tam skoro žádná Ally. Především jsme se ale konečně dočkali objevení Emmy Roberts (a doufám, že v osmé sérii bude taky), více Winter (Billie Lourd je výborná) a i postava Kaie se začíná zajímavě vybarvovat (takový Malíček v současnosti). Série se naštěstí postupně zlepšuje, tak snad nesklouzne zpět k úrovni pilotu.(20.10.2017)

Hurá! Konečne sa to nejako rozbehlo, Kai je najzaujímavejšia postava v celom seriály, má obrovský potenciál a je to taký ten správny psycho líder. Ak budú epizódy skôr o ňom než o tej urevanej Ally, tak potom sa myslím, že máme na čo tešiť.(29.9.2017)

Zaplaťpánbů, že jsem se na to po prvních dvou dílech nevysrala. Začíná to bejt konečně skvělý. Napínavé, pár věcí začíná zapadat a jak jsem byla vytočená kvůli tématu amerických voleb, tak mě ten americkej fanatismus úplně vcucnul.(29.9.2017)

Přímý tah na branku! Parádní... Konec tomu dal korunu.(13.1.2018)

Kai Anderson postupne "pomáha" Harrisonovi Winstonovi, afroamerickej reportérke Beverly Hope a voličovi Donalda Trumpa, ktorý obťažoval Ivy a tá ho za pomoci Winter uväznila, aby nestihol ísť voliť. Výborný výkon Evana Petersa čoby Kaia a časť rieši predsudky a útočí na voličov Donalda Trumpa ako na tých, ktorý nemajú právo voliť a poukazuje na USA, kde majú právo iba lesby a nezamestnaný černosi a biely odpad má držať hubu a chodiť do práce. Sen progresívnych Slovákov....(25.1.2019)

Ano, ano a ještě jednou ano! Konečně Kai dostal prostor, který si zasloužil a stejně tak své slovo dostala i Winter. Psychopatů není nikdy dost a je třeba je podporovat! :) Seriál našlápl tím správným směrem a pevně doufám, že na této cestě bude pokračovat.(29.9.2017)

Wow. Tak tenhle díl mě překvapil. Uberte Ally, přidejte Kaie, navrch Adinu Porter a ejhle. I Cult může stát za to. Konečně mají šanci také perlit Billy Eichner a Leslie Grossman. To, že jsou Evan Peters a Billie Lourd skvělí herci už víme dávno.(30.9.2017)