Mid-Western Assassin (S07E06) (epizoda)

Drama / Horor / Thriller

USA, 2017, 1 h

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

Takhle nějak má vypadat kvalitní díl, který má hlavu a patu.(25.10.2017)

Tvůrci mě znovu dokázali potěšit, protože úspěšně pokračovali v tom, s čím ve čtvrté epizodě začali. Opět se jim podařilo omezit uječené výstupy nezvladatelné fobičky Ally a raději se soustředili na samotný příběh, díky tomu jsem se u seriálu znovu bavil.(13.11.2018)

Tak tohle byl zatím absolutně nejlepší díl plný zvratů, nečekaných situací, napětí. Zatím nejlepší díl ze všech sérií.(14.10.2017)

Scenáristický mindfuck schovaný v úvodnej scéne kombinácie strachu, dynamiky a šoku v retrospektívnom balení spečatený jemným úškrnom víťaza. Toto muselo potešiť všetkých fanúšikov AHS.(19.12.2017)

Meadow odhalí pravdu o spolku Ally a o tom, kto je jeho členom, vrátane Ivy a že ich cieľom je pripraviť Ally o syna Ozzieho tak, aby bola vyhlásená za nepríčetnú a zbavili ju svojprávnosti. Sally Keflerová počas vystúpenia Kaia Andersona v mestskom zastupiteľstve oznámi, že chce požiadať dodatočne o možnosť kandidovať. Jej vystúpenie uvidí aj Ally a tak za ňou príde s tvrdením o spolku a o tom, že na jeho čele stojí Kai Anderson. Kai spolu s ďalšími členmi spolku prepadne Sally v čase, keď tam je Ally a jej smrť nastražia ako samovraždu, ku ktorej sa Slly prihási prostredníctvom Facebooku. Nasledujúci deň Meadow po predchádzajúcej dohode s Kaiom spácha počas jeho mítingu na Kaia atentát a polícia zadrží Ally, ktorá sa snažila Meadow streľbe do zhromaždenia zabrániť. Ľudia tomu uveria, pretože to je na Facebooku. Auto, ktoré strieka po meste neznámu tekutinu, akokeby som pozeral na časovú os s príspevkami mojich priateľov...V Roanoke padol seriál na samé dno, aby v sérii Cult vstal z popola ako legendárny Fénix...(27.1.2019)

Dokonalost. Hlavně ta záležitost s Facebookem. Obzvlášť, když si uvědomíme, že by se to lehce mohlo stát komukoliv z nás.(13.1.2018)