Winter of Our Discontent (S07E08) (epizoda)

Drama / Horor / Thriller

USA, 2017, 1 h

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • filmfanouch
  *****

  Omluvte můj prostoduchý slovník ale do prdele... Tenhle seriál nepřestává šokovat. Opět se dokázal vydat jiným směrem než se čekalo.(25.10.2017)

 • Necrotongue
  ***

  Za tohle se u mě tvůrci spokojenosti dočkat nemohli, příliš tlačili na pilu, zvrat střídal zvrat, ale příběh tím dost utrpěl. V podstatě nešlo o nic jiného, než o zamyšlení nad tím, jak mají ženy kvůli mužům příšerný život, což jako pověstná třešnička na dortu završil inseminační rituál. Tohle téma už začíná být hodně ohrané, hlavně když se podá tak naivně.(14.11.2018)

 • stitch7
  **

  Co tohle jako bylo? Nic víc než snaha jakkoli šokovat, tenhle díl prostě chtěl všechno, co se stalo doteď, převrátit naruby. // tak přeci jen aspoň nějak ale naváže a pokračuje, kde skončí.(28.10.2017)

 • Trevor
  *****

  Winter presvedčí Beverly a Ivy, že dokáže Kaia priviesť na správnu cestu. V minulosti totiž spolu boli pozvaný cez dark web do domu šialeného pastora (s kresťanským krížom a nápisom Ježiš za chrbtom, aby liberálnych fašistov neurazilo že by vrah a náboženský fanatik mohol vyznávať islám) kde ju Kai zachránil spolu s ďalšími ľuďmi ktorých pastor držal v zajatí. Kai naplánuje, že Winter porodí Mesiáša a otcom bude Samuels (skorumpovaný policajt, homosexuál a nacista, liberálny fašisti dosiahli vrchol trikrát počas epizódy). Kedže "spojenie" s Winter Samuelsovi akosi nejde, Kai ju potrestá a tak musí Winter zbierať odpadky (ktoré má potom rozhádzať naspäť po meste, lebo Kai neverí v globálne otepľovanie) a počas toho, ako jej Samuels prinesie obed, pokúsi sa ju znásilniť, tá ho však zastrelí (pravidelne feministické lesby bez problémov likvidujú trénovaných policajtov). Ally sa od psychiatra Vincenta dozvie, že je Kaiovým a Winteriným bratom a že chce Kaia zastaviť.Tak s Kaiom uzavrie dohodu a Vincenta udá, rovnako ako Winters z vraždy Sameulsa obviní Beverly. Tak Kai v spoločnosti členov kultu obetuje zabije svojho brata a dá uvňzniť Beverly a členom spolku predstaví najnovšieho člena, Ally. To Ivy doslova vyrazí dych. Odmysliac si politické pozadie a predsudky liberálneho odpadu spoločnosti epizóda, ako sme si už v AHS zvykli, všetko stavia naruby.(28.1.2019)

 • DexMASTER094
  *****

  Opět překvapivé. Epizodu zase zakončuje zvrat. Nepamatuji si, kdy naposled bylo tak nemožné předpovědět děj AHS. Nádherně se to vymyká kontrole.(14.1.2018)

 • Vampirosa
  *****

  Když už si myslím, že mě nemůže nic překvapit, tak mě vždy Cult dokáže, jak neskutečně jsem se mýlila! Bomba!(4.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace