Charles (Manson) to zařídí (S07E10) (epizoda)

Charles (Manson) in Charge

Drama / Horor / Thriller

USA, 2017, 1 h

Na predvolebnej kampani do senátu štátov nacistických dochádza ku konfliktu medzi stúpencami Kaia Andersona a liberálnymi fašistami, ktorý práve Kaia označujú za fašistu. Po útoku naplánuje vraždu jedného zo stúpencov v ambulancii na prerušenie tehotenstva a cielenými slovami po udalosti si získava voličov. Bebbe, ktorá sa s Kaiom spoznala ako jeho terapeutka na zvládanie hnevu, navštívi Kaia v jeho dome, Ally ju však zastrelí. Ally využije Kaiovu paranoju nato, aby ho presvedčila že ploštice na odpočúvanie im do domu dala Winter a tak Kai sestru zaškrtí. Ally vie, že za ploštice bol zodpovedný jeden s Kaiových stúpencov s prezývkou Rýchlik a prisadne si k nemu do auta...Väčšiu paranoju ako Kai zažívajú iba novínári z Denníka N, ktorý našli dôkaz o tom, že na nich zaútočili hackeri z Ruska. Inak je v epizóde nádherné vyobrazené zmýšľanie liberálnych fašistov, že proti každému názoru, ktorý sa od toho ich líši, treba protestovať a útočiť na ľudí s iným názorom aj fyzicky, ako sme tomu boli svedkami po víťazstve káčera Donalda vo voľbách v štátoch nacistických. Vložka s Charlesom Mansonom bola úplne zbytočná, mala dokresliť Kaiovu paranoju avšak seriálu skôr uškodila, aj keď samotný útok v Polanskeho dome bol natočený veľmi dobre ale v kontexte bol zbytočný.(29.1.2019)

Peters a jeho Kai vedou celou sérii........ Většího psychopata s duší by člověk pohledal.(8.11.2017)

• Necrotongue

Neměl jsem žádný problém s tím, že se bude Kai Anderson v sérii chovat podobně jako Charles Manson, ale nechápu, proč se musela značná část epizody věnovat zpracování Mansonovy nejznámější akce. Tedy, vlastně chápu, byla to obyčejná vata, aby se divák něčím zabavil před závěrem sezóny. Znám levnější řešení- natočit desetidílnou řadu.(14.11.2018)

• stitch7

TUPOST.(11.11.2017)

• biglion

Konečně se mi začíná líbit Sarah a její hra :-D(11.11.2017)