Cordelia kvůli vizím temné budoucnosti dovolí Michaelovi zkusit Sedm divů. (Disney+)

Trevor

Michael Langdon uspeje v skúške siedmych divov, avšak Najvyššia Cordellia vďaka nemu získa naspať aj Misty...Ryan Murphy a Brad Falchuk, okrem oddávania sa spoločným radovánkam, nepochybne zbožňujú, keď ich Sarah Paulsonová s bíčikom v ruke pleská po tých tlstých amerických mekáčových vorvaňských zadkoch. Keď sa už človek teší, že sa jej človek zbaví, príde spať a ešte nie je všetkému koniec, pretože Apocalypsa sa vráti nielen ku Covenu, ale aj k svojmu začiatku Murder house. Premárnený potenciál skúšky siedmych zázrakov v podaní Michaela Langdona a pesnička, v ktorej dvestokrát odzneje Gypsie, aby aj táto väčšina obyvateľstva mala dobrý pocit bola cez čiaru úplne, preto mimo série Roannoke jedno z najnižších hodnotení. Už keď sme pri Gypsie, tak biely pracujúcu chlap musí vo vlaku sprievodcovi predložiť cestovný lístok, a mladému páru Gypsies stačí sprievodcovi vo vlaku dať 10 centov a ich cesta do môjho mesta je v poriadku. Nuž, Mistríkovi a končiacemu mastnému vlasu z ich liberálnym fašizmom treba evidentne spraviť koniec, nakoľko diskriminovať bielych ľudí iba na základe toho, že ich IQ nie je na úrovni liberálnej kopy hnoja nie je zrovna košér. ()

Necrotongue

Stejně jako u předchozího dílu jsem byl i s pátou epizodou vcelku spokojen. Od chvíle, kdy se tvůrci rozhodli, že nenechají své hrdiny čelit radiaci (v dávkách životu nepřejících), a začali vzpomínat na staré dobré časy, nenacházím až tolik důvodů pro stížnosti. I když seznámení se Sedmi divy mělo nedobrou formu a občas bych k tomu American Story přidal i Horror. ()