American Horror Story

• USA American Horror Story (více)
USA, (2011–2024), 100 h 14 min (Minutáž: 34–74 min)

Předloha:

Ryan Murphy (kniha), Brad Falchuk (kniha), Danielle Vega (kniha)

Sarah Paulson, Evan Peters, Lily Rabe, Jessica Lange, Denis O'Hare, Kathy Bates, Angela Bassett, Frances Conroy, Taissa Farmiga, Emma Roberts, Adina Porter (více)

Série(12) / Epizody(132)

Recenze uživatele metal.storm k tomuto seriálu (8)

Coven (2013) (S03)

Sklamanie. Ja som naozaj čakala, že si dajú aspoň rap battle na ukončenie tej rasovej vojny. A oni sa namiesto toho.... :D No nič, o monogamií nepočuli, incest privítali, aj keď nedopadol úplne dva krát bez ujmy na živote, upaľovanie, woodoo, zatratenie, kurvy, znásilnenie ako na lusknutie a blablabla, ale čo je hlavné, Coven je kúsok umenia, ktoré sa jemne inšpirovalo GOT a povraždilo všetko, čo sa mihlo pred kamerou. Vítaný je rasizmus, vyberali si navyše veľmi pekných, čiernych otrokov. Toľko všetko, tento divný pokus o zakladanie pouličných gangov sa mi páčil. Ale teda, posledná časť vyzerala naozaj, ako keby sa rozhodli, že sa im už nechce a radšej si idú po kura do toho KFC na rohu, v ktorom pracuje tá čierna slečna, a napľujú jej do ksichtu, lebo nestíha. Potom sa kurva ten filmový štáb vrátil, upatlal špinavými rukami scenár a dotočil "záver". Ale aj skrz jednu pokazenú časť sa oplatí si tú čarovnú skrinku zapnúť znovu a pustiť si to namiesto politickej debaty, v ktorej (už teraz starý) pán prvý čierny prezident očarováva poctivých rasistov. ()

Náhradníci (2013) (S03E03)

aký úprimný rasizmus ()

Monstra mezi námi (2014) (S04E01)

pre mňa osobne teda úvod série nič moc, ale musím pochváliť, že ako zmenili hudbu v úvodnej skladbe sa mi nadmieru páčilo ()

Sirotci (2014) (S04E10)

tak toto bola snáď najlepšia časť celého AHS ()

Cult (2017) (S07)

Možno to bola séria s najkrajšou zvučkou, ale aj tak to posrali. Alebo možno ani nie. Z druhého uhlu len veľmi radikálne poukázali na silný problém spoločnosti. ()

Neboj se tmy (2017) (S07E02)

Začínam mať pocit, že si všetci tvorcovia americkej horrorovej scény posadali do kruhu, zapálili cigárko, jebli whiskey a zhodli sa, že klauni a politika k sebe patria. ()

Síla ženského hněvu (2017) (S07E07)

Ježišku chráň nás od toho prekliateho kvázi feminismu. Príbeh chytľavý, vďaka za ten koniec. Som zvedavá. Už som sa naozaj bála, že (po predošlej sérií) sú autori schopní čohokoľvek. A ak sa to uberie zlým smerom, tak ďalšiu časť so ženskými a pieskom vo vagínach preplačem. ()

Návrat do vražedného domu (2018) (S08E06)

Takže dneska starý LaVey, zajtra mi v rámci série bude Manson predčítať Satanistickú bibliu, a druhým hlasom spievať Personal Jesus. Už to vidím. Ave Satanas, pičo! ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis