poster

Dítě Medúzy (TV film)

 • USA

  Medusa's Child

 • Slovensko

  Dieťa Medúzy

Thriller

USA, 1997, 2x87 min

 • Pepinec
  *

  Dítě medúzy to mohlo tak leda natočit, nic jiného bych za názvem (jakožto i za filmem celým) nehledal. I když klamně napovídá, že bychom se mohli skamarádit s další digitální všežravou potvorou, v podstatě se od jiných zástupců stylu Animal fekal nijak neliší. Leda tím, že to někoho napadlo rozdělit na dva díly, což znamená, že musíme mít hned dvakrát za sebou nehoráznou smůlu, abychom v bedně nenatrefili na nic zajímavějšího. Třeba na teleshopping, to je jedno...(4.4.2012)

 • Quasimodo
  odpad!

  neco otresnyho. Takovou hovadinu jsem dlouho nevidel. Dama si necha vyoperovat kardiostimulator, morfium nechce, protoze chce mit cistou hlavu. Naklad z letadla vyhazuji pred kridlem a kupodivu trefi motor, nahodou ma jina dama na palube padaky, tak vyskoci z B 737 tesne pred explozi, jeste nez dopadnou do vody uz jsou vrtulnikem na pobrezi. No tolik klise a nelogicnosti se jen tak nevidi.(16.6.2010)

 • ripo
  *

  Spočiatku to ma lo niečo zo sci-fi nádychu reálnosti. Hodnotil som to na 2,5 *. Ale ten záver - katastrofa !!! Také dementné a nereálne uzavretie tohoto filmu ma jednoznačne presvedčilo, že viac ako 1* dať nemôžem ..... Film mal obrovské množstvo faktických chýb, ktoré nebolo možné nevidieť.(14.1.2005)

 • A_FISH
  *

  Martin Sheen si nejspíš jen potřeboval vydělat na nájem a dle hereckých výkonů soudím, že se jeho i zbytku ansáblu medůza dotkla. Za vynikající scénář 10% ...budu o tom muset informovat presidenta!(16.8.2008)

 • Fingon
  ***

  Dítě Medůzy. Šílený vědec poprosí svou manželku, aby byla doprovodem letecké zásilky, která směřuje do Washingtonu. Protože je ale šílený, nebude to jen tak: bedna skrývá bombu, která, kdyby vybuchla, způsobí roztavení křemíkových čipů a z toho plynoucí celosvětový chaos...(16.5.2006)