V roce Opice (festivalový název)

• Česko

Indonésie, 2016, 13 min

Wregas Bhanuteja

Wregas Bhanuteja
  • fctp

Film "hraní si na doktory z indonéského prostředí". Bylo to trochu vtipné, absurdní, ale přeci u filmu podobného formátu bych čekal nějakou lepší zápletku a slušnou pointu. Tady jsme se na konci filmu nedočkali ničeho, takže jsem byl zklamán.(11.7.2017)

Jedna místnost, dva herci a nápad dost absurdní, aby stačil na krátký film. Škoda jen té slabší pointy jakoby z jiného filmu.(5.7.2017)

Výchozí nápad je brilantní, ale konec opravdu celý film zabíjí a je úplně zbytečný. Překvapení z Indonésie tak dosáhne pouze na tři hvězdičky.(6.7.2017)

Sensuální hrátky, které se v počátcích nesou v téměř žertovném tónu, na konci velmi necitelně utne přehnaně realistický závěr. 6/10 [KVIFF 2017](30.6.2017)

• iN

Asi jsem od filmu čekal moc, ale dostal jsem jen málo. K čemu byly ty peníze? Proč si musí kupovat návštěvu vlastního dítěte? Prostě pointu jsem nepobral noooo(11.7.2017)