Keidžo!!!!!!!!

• Japonsko 競女!!!!!!!! (více)
Animovaný / Komedie / Sportovní
Japonsko, 2016, 4 h 36 min (Minutáž: 23 min)

Epizody(12)

Keijo, sport s rapidně rostoucí popularitou, je lákadlem pro množství mladých dívek, jež se touží utkat v turnajích před naplněnými arénami fanoušků, být přitom oblečené v roztomilých plavkách a dostat za to štědře zaplaceno. Zápas spočívá ve shození soupeřek z plovoucí plošiny pouze pomocí svých prsou a zadku. V tomto světě se ocitne Kaminashi Nozomi, která se rozhodne vystudovat prestižní Setouchi Keijo akademii a stát se nejlépe placenou Keijo zápasnicí v historii. Nejdříve ji ale čeká spousta tvrdé práce... (Monoxid)

Jeoffrey

Jedna zdejší uživatelka má na svém profilu krutou pravdu o fanservisu (nick nebudu prozrazovat, hledejte!). O tom, jak moc pravdivé toto tvrzení je jsem se zase jednou přesvědčil při sledování prvního dílu Keijo!!! (těch vykřičníků to má vážně v názvu zbytečně moc...). Zkrátka když chce dívka vidět plavkový anime fanservis, tak sáhne po Free! Tohle anime jsem sice neviděl, ale má představa je asi taková, že dostane skupinu pěkných, vypracovaných chlapců, kteří se po většinu času promenádují v plavkách, řeší své problémy a jsou citliví a charismatičtí. Nevím, jen hádám, že to tak nějak je, protože jsem s Free! ani nezačal. Proč? Protože chlapa pohled na chlapy v plavkách (i když jsou třeba jen kreslení) prostě nezaujme a charismatičtí, citlivý hrdinové řešící své problémy ho prostě budou nudit. Toliko realita... No jo, ale co když mladý muž zatouží po plavkovém fanservisu? Pak je tady Keijo! Co dostane? V první řadě kozy (omlouvám se za ten expresivní výraz, ale na určité velikosti poprsí se jiné označení vlastně asi ani nehodí), pak zadky, pak vyvinutá ženská těla v plavkách, pak samozřejmě nějakou tu akci, ať již ve formě soubojů prsa na prsa, nebo akci ve stylu "ty máš ale pevný zadeček, musím si sáhnout", dále pak rozmanité uječené charaktery (protože takhle někteří chlapi ženy vidí) mluvícími různými dialekty (protože to je ta exotika) a někde v dáli je možná nějaký ten náznak příběhu a problémů, ztracený někde mezi všemi těmi dudami. Je však nějaký kvalitní příběh potřeba? K čemu! Dost podstatná skupina mužů si stejně pod anglickým slovem "plot" představí pouze další označení pro hluboký výstřih, takže koho to zajímá? Bohužel minimálně Jeoffreho, který v současnosti potřebuje mnohem víc k tomu, aby ho anime bavilo, než jen fanservis a akci. Takže moje prognóza ohledně Keijo! je asi taková - Hlavní hrdinka bude ve většině dílů bojovat s dalšími vyvinutými spolužačkami, její zadeček a prsa poznají v dynamických soubojích mnoho jiných zadečků a prsou. Pozná nejnovější šílené techniky a seznámí se se spoustou kamarádek a rivalek, každou s unikátním charakterem a stylem mluvy. Minimálně jednou za díl tam bude nějaký "blízký kontakt" mezi děvčaty i mimo bazén (v prvním díle hlavní hrdinka + ta blondýna). V polovině anime se podíváme do lázní, protože tyhle přednosti je nutné ukázat i jinak nežli v plavkách. Dějově to bude stejné jako 99% procent klasických sportovních anime, takže souboje, výhry, prohry, trénink, kamarádství a rivalita. Na konci bude buď nějaký turnaj, nebo důležitá zkouška, pokud zkouška, pak hrdinka zazáří, pokud turnaj, tak hrdinka skončí druhá s tím, že si uvědomí, že má stále ještě před sebou kus cesty a divákovi dojde, že tady nejspíš bude zaděláno na druhou sezónu. Anime bude hodně populární, protože je tam vlastně skoro vše po čem fanda ecchi (zpravidla mladý muž v rozmezí 15-25 ale i slušná část mužů v kategorii 25+) může toužit a ještě ke všemu je tam klasická shounen akce (cílená opět zpravidla na mladé muže 15-25) a jistý náboj, který v sobě mají sportovní anime... Zkrátka kdyby mi bylo znovu 15, měl bych možná jazyk na vestě a házel 5*, ale čím je člověk starší, tím se jeho preference mění a tak se radši budu rozplývat nad roztomilostí malých lolitek v nablblých kostýmcích magických dívek, nebo hrající stolní tenis, které u mě vyvolají příjemný úsměv a nebo nad charaktery zvláštních zajímavých dívek, hrajících na dechové nástroje, nebo bojující proti třetí říši a dál čekat, jestli v té letošní sezóně dostanu nějaký slušný a zajímavý příběh, který by zapojil můj mozek, protože tohle je orgán, v kterém chci mít během sledování anime rozprouděnou krev. Keijo! je splněným plavkovým snem fanoušků anime erotiky a pro Jeoffreho zase dalším anime, které bez hodnocení dropne po prvním díle... () (méně) (více)

Scalpelexis

Ok, myslel jsem si, že hustota fanservisu má své limity, ale Keijo! překonalo jakékoliv mé odhady. Nadrženci budou vlhcí jak jak mé tričko po hodince běhu, ale to, že je to slátanina největšího kalibru, to musí přiznat i oni. Nicméně jsem se párkrát zasmál, co všechno prsy či zadkem se dá udělat. Po 2 epizodách konec. ()

SonGokussj

Shlédnuto až na druhý pokus. Na ten první jsem to odsoudil po prvním díle. Teď jsem si dal pár skleniček rumu a rozjel tuto šílenost na plné pecky. A k mému údivu jsem se hrozně bavil :-) Má původní představa, že je tohle fanservice anime byla zcela zcestná. Tak jak Hellsing bere krev jako normu, Keijo bere utáhlé plavky, pohupování ňader a občasné roztrhání oblečení jako normu. Každá dívka má svůj "skill" a trénují s naprostou vážností a pokorou k tomu, aby každý zápas vyhrály. To, že je to naprostá absurdita prostě k anime patří :-) Od nějaké 4. episody jsem si to začal náramně užívat. Zklamání byl snad jen závěr asi 2-3 episod, kde už to bylo opravdu přemrštěné a hloupé... Jinak bych tomu i ty 4* dal. Je to idiotské, ale v tom dobrém slova smyslu :-) Ideální anime, když vám přijde kamarád, dáte si pár sklenek a chcete se nezávazně zasmát. Take my boobs in your face! 70 % ()

papaguy

Největší Úlet!!!!!!!! a guilty pleasure roku (ale až po Future Manovi). Jsou anime seriály, které fanservice neobsahují. Pak ty, které ho obsahují. A pak je tu třetí kategorie: Keidžo. ()

dudo24

Plagát ani obsah seriálu neklamú a divák naozaj dostane naservírované enormné množstvo stopáže so sporo odetými anime ženami v intenzívnych zápasoch pŕs a zadkov. To ale nie je všetko!!!!!!!! V druhom rade je to skvelá paródia na športový žáner japonskej animovanej tvorby. Čím viac postupujú epizódy, tým viac absurdné a vtipné scény sú. Tu bohužiaľ Keijo zadal limit využitia svojho potenciálu. Je veľká škoda, že autorovi neskrsla myšlienka urobiť seriál hitom ale nechal ho iba priemerným. Tak ako sa Gurren Lagann podarilo, napriek svojej strelenosti preraziť na vrchol žánru svojím originálnym spracovaním serióznosti a humoru, Keijo malo všetko preto aby dosiahlo to isté vo svojom obore. Každopádne, vynadíval som sa a nasmial som sa, takže som spokojný. ()

PunyHumanNo2

Ass made by Panasonic. Onen type anime, který by panu Veselovskému způsobil noční můru s mohutným zadečkem. Variace na sumo na plovoucích platformách, kdy čtvrttunové macky nahradila děvčata, snažící se vzájemně shodit do bazénu... navíc s nebezpečným množstvím vykřičníků v názvu. Od toho nelze očekávat rozjímání o nesnesitelné těžkosti bytí o nic více než od Pobřežní hlídky. Sportovní anime s představitelkami se ecchi nejspíš nevyhne (čestnou výjimkou budiž Taisho Baseball Girls), v tomto případě se však nejedná o fanservice, kdy má bezelstný hlavní hrdina nešťastnou tendenci vrážet do výstřihů stydlivých dívek a nahota je nacpaná do jinak zcela nevinné zápletky. Keijo servíruje bez uzardění rozžhavené půlky, zařezávající se plavky, Gilgameše se zadkem z oceli a unlimited buttworks, postavy si nepokrytě očuchávají upocená pozadí a používají své přednosti místo vrtačky či rotačního kulometu. Zvukové efekty dodávají už tak absurdně přehnaným střetům nádech grotesky. Ecchi-metr se velmi brzy protočí a dostaví se KLK efekt, přestane záležet na laciné nahotě či bikinách, ale je důležitější, jak je s nimi naloženo. Je zbytečné zakrývat, že bradavkové judo a zadky projektující zvířecí shonen auru draků a vlků hrají prim, ale tvůrci zároveň vědí, jak sportovní anime funguje, jsou schopni ho parodovat, a představili nabitou akci se slušnou choreografií. K negativům patří limit 12 epizod, v důsledku čehož nezbyl prostor na vykreslení světa a postav, a skřípající prostoje mezi souboji. Snad olympiáda v Tokiu představí tento divácky atraktivní sport, třeba místo golfu. ()

Katakimiku

Opět se někdo marně pokusil o překonání Eikenu v počtu ecchi scén, ale nezadařilo se. I tak je to neuvěřitelná, ale stále vtipná blbost, co svůj účel jednoduché a vtipné zábavy plní docela obstojně. Navíc i přes všechno ve mě vzbudila trochu zájmu o postavy. Oceňuju taky všechny "kreativní" názvy útoků. 6/10 ()

Andy.222

Jak má člověk hodnotit počin, který napíná samou hranici absurdnosti. Celou dobu jsem si nebyl jistý, jestli je to promyšlená parodie nebo naprostá hovadina. Ono celý ten seriál jde cestou "oblečená-neoblečená". Není to nijak zvlášť explicitní - přímo neuvidíte ani bradavku, ale zároveň tu máte "vibrující zadek" přitisknutý při boji na na choulostivé partie oponentky. Tváří se jako "realistické" sportovní anime, které popírá magii, ale ty techniky co používají jsou méně realistické, než nezkorumpovaný politik. Postavy jsou prokresleny "tak akorát, aby se neřeklo, díky čemu mi vlastně žádná nepřirostla k srdci. O hlavní postavě můžete říct v podstatě tři věci: je zbrklá, nadšená a má ráda (doplňte název libovolného sportu - v tomto případě Keijo). Víc se o ní nedozvíte a ostatní jsou téměř všechny totožně generické, což způsobovalo, že při skupinových bojích jsem musel horkotěžko přemýšlet, která je která a mimo boje jsem se i docela nudil. Na druhou stranu nemohu upřít, že místy umí být Keijo zábavné i ve své absurdnosti a hodněkrát jsem (pobaveně!) kroutil hlavou, co za hovadinu vlastně vymysleli (a nutím svoji přítelkyni, aby se naučila Kozopresuru!). Zkrátka když budete mít náladu na nějakou potrhlou šílenost, u které nemusíte přemýšlet, můžete to zkusit a třeba vás to zabaví, pokud ne, klidně to můžete passnout, o nic zásadního nepřijdete. ()