Occultic;Nine (TV seriál)

Occultic;Nine

Animovaný / Drama / Fantasy / Komedie / Sci-Fi

Japonsko, 2016, 12x24 min

• Flatron

Tak na toto som sa tešil, ale moje nadchnutie netrvalo dlho, občas sa v tom strácam a jednotlivé postavy zatiaľ tiež nič moc.(1.11.2016)

Na tomhle anime je nadprůměrné asi jen to velké překvapení, jak to s hrdiny je a co je spojuje. Jinak zbytek je takový lehce chaotický, nepříliš hezký, ale docela originální kousek plný rádoby okultismu s postavami, z kterých si ihned vybavím asi jen 3 a zaujal mě možná tak ten detektiv a pak ta věštkyně... Nápady tam nejsou špatné, ale to zpracování je chaotické, moc rychle se tu vysvětluje a stejně spousta věcí působí jako hromada nesmyslů. Trochu z toho mám dojem jako z Mayoiga, kde byl také super nápad, ale dosti nevydařené zpracování a ani tady to rozhodně člověka nezaujme natolik, aby nad tím nějak obsáhleji přemýšlel, seděl zaujatě a cítil nějakou zajímavější atmosféru, což je obrovská škoda. Takže zase jednou tu máme hodně promrhaný potenciál, což mě vždy docela mrzí. 4,5/10(9.10.2016)