Filmoví mutanti Stana Leeho

(neoficiální název)
  • USA Stan Lee's Mutants, Monsters, and Marvels (více)
všechny plakáty

Sadnite si aj vy na hodinku aj pol k súčasným Bohom popkultúry Kevinovi "Bobovi" Smithovi a Stanovi "The Man" Leemu a dozviete sa veľa o tvorbe Stana Leeho a jeho kultových dielach. Kto má rád komiks a tvorbu oboch pánov, nemôže byť sklamaný. (ScarPoul)

JohnnyD

Zaujímavý rozhovor so Stanom Leem, ktorý je pohľadom na celú jeho kariéru. Neskutočne sympatický chlapík rozpráva o svojich najslávnejších comicsoch, o vzťahoch Marvelu s DC, alebo jeho vzťahu s Bobom Kaneom. To predsa nemôže byť nezaujímavé. Trošku ma mrzela fádna réžia, blbé delenie na kapitoly a zbytočný Kevin Smith, ktorý len prikivoval hlavou a hral zaujatého. Pre fanúšikov comicsov povinnosť. ()

demented

Kevin Smith spovedá Stana Leeho. Reč padne na Leeho začiatky, comixovský gigant Marvel a jeho pôsobenie v ňom, zrod takých ikon ako Fantastic Four, Iron man, X-men, DareDevil, JLA, Thor, samozrejme Spider-man a mnoho mnoho ďalšieho. To všetko okorené mnohými zaujímavosťami zo sveta comixu (vedeli ste že Spider-man sa mohol kľudne volať Insect-man alebo Mosquito-man?) Pre tých, ktorým "obrázkové knižky" niečo hovoria, určite povinnosť. ()