joelly01

Uff, tak tohle byla tedy rana primo na solar. Jak zde nyni vsichni jeli v tech fejsbukovych horrorech tak verte ze ty jsou proti Bilemu Kralickovi (ktery ukazuje vse, dokonce i detskou pornografii) jen slabym odvarem a smesnou parodii na vsechny mozne nastrahy internetu. Prvni pul hodinu se odehrava stokrat videne klise (zamindrakovana trinactka = Sara= objevuje kouzla chatovani na internetu), to jsem byla trochu otravena a uvazovala jsem ze se odeberu spat. Jeste ze jsem to neudelala! Na scenu nastupuje sympaticky Kevin ktery Sare posle svoji pravou fotku a kdyz se setkaji tak je napred desne stydlivy a cituje H. Hesse. Pro Saru ideal! Diky mirne manipulaci prinuti Kevin Saru aby mu poslala svoji nahou fotku a roztaci se kolotoc, ktery se nezastavi dokud vsechno hodne spatne neskonci. Kevin totiz obchoduje s detskou pornografii a Sare, ktera se stydi sverit rodicum, zacne "pomahat" pedofilni ucitel (ktery s ni take chatoval vydavajice se za pubertaka). Jak to je dal zu psat nebudu. Podivejte se na film sami, ale opravdu zduraznuju ze je to pro silne povahy. Pokud by se z tama vystrihli dve partikularni sceny tak by se Bily Kralicek mel povinne poustet vsem deckam na zakladce, aby videli. Protoze nam dospelym se to asi lehko rekne "davej si pozor". Ale decka jsou proste decka, ty si asi neuvedomuji jake nasledky obcas muze jejich chovani (pro ne hrave a zabavne, pro nas trapne a nebezpecne) mit. Brrr, zase se mi uplne jezi chlupy na zadech. ()