Extralarge 1: Černý a bílý (TV film)

Extralarge: Black and White

• slovenský

Detektív Extralarge: Čierne a biele

• slovenský

Detektív XXL: Čierne a biele

Krimi / Akční

USA / Německo / Itálie, 1991, 88 min

Sandro Moretti

Komentáře uživatelů k TV filmu (11)

"Jak to jde na volný noze? - Makám 25 hodin denně a dvě a půl hodiny spím. Jsem svůj vlastní pán." Jelikož mám taky rád svůj volný čas a chci být svým vlastním pánem, tak se asi taky postavím na nějakou tu volnou nohu jako saxofonista a detektiv Jack Castello. Tentokrát se sice Jack nijak mimořádně nepředvedl, protože tohle je detektivní zápletka na úrovni televizního detektivního seriálu, ale jako bývalý nadšený dětský fanoušek spencerhillovských fackovaček nemohu jít s hodnocením níže.(5.5.2016)

• MM_Ramone

Vo veku šesťdesiat jeden rokov sa Bud Spencer chopil úlohy súkromného detektíva Jacka Costella, ktorý objasňuje závažné kriminálne prípady na slnečnej Floride, priamo v Miami. Začal točiť akčnú krimi sériu "Extralarge". Prvá epizóda bola vyprodukovaná v roku 1991. Nesie názov "Extralarge 1: Čierne a biele". Úvodná časť tejto série ma vôbec neoslovila. Musel by som sa poriadne nudiť, aby som si niekedy pozrel niektorý ďalší prípad detektíva XXL. Zostarnutý Bud Spencer by ešte ako tak ušiel. No ale ten jeho parťák, prismahnutý karikaturista z Paríža, bol vskutku neznesiteľný. Tak isto i tá drzá, protivná, čierna zlodejka. *(19.1.2017)

Tak první díl a ani zbytek serie mě teda moc neoslovil, humoru pomálu, akce taky nic moc, Spencer nedává Spencerovky a Thomas občas bohužel hází dost trapný hlášky. Nic moc.(3.7.2011)

• Snorlax

Rvaček jako šafránu, zápletka snaživý průměr, nanicovatá režie a především málo Spencera, to jsou negativa. Obrovským pozitivem je hudba, která ani spolu s šarmem Buda nedokáže zamaskovat odfláknutou práci scenáristů a režiséra.(26.10.2013)

Velmi průměrný film s jinak vynikajícím Spencerem. Tudíž 3 slabší hvězdičky.(3.9.2010)

Jak se říká „čas nezastavíš“ a na Budovy je to znát na první pohled. Už to není ten svalnatý „dobrák“ jak jsme ho znali, ale své pěsti pořád umí používat sakra dobře. Tenhle kriminální seriál na mě však neudělal zrovna dvakrát dobrý dojem. Není vyloženě špatný, ale kdyby tam kromě Spencera nebyla ta černá zlodějka, tak to byl průser. Ostatní postavy byly jalové – ten jeho parťák karikaturista – katastrofa, atmosféra místy uspávala (naštěstí tam bylo několik honiček). No jsem zvědavý na další díly, ale tohle patří mezi hercovy slabší kousky. Hold zlatá éra westernových komedií je pryč a slavný Rizzo byl taky o stupínek lepší. Slabých 50% s přivřením jednoho oka.(2.12.2015)

Ja ako obrovsky fanusik spencerovskych fackovaciek musim dat aspon ten priemer. Extralarge je vsak len taky lahsi krimi film, a miestami dost trapny. Tusim, ze tato seria Extralarge aj Big Man vysla na DVD, ale nudil som sa priserne uz v 90. rokoch a priserna nuda tu vladne stale. Raz darmo, Spencer uz nedokazal nadviazat na zaslu slavu 70. a rannych 80. rokov. 50 %(26.1.2013)

• Courtemanche

Měli pokračovat seriál Big Man. Namísto toho tento, už americky orientovaný. Díly 4-5-6 celkem dobrý.(24.10.2013)

Extra velký Bud Spencer se vydává řešit případy jako soukromé očko. Ale Nicka Slaughtera nečekejte....(11.6.2013)

Nejlepší Extralarge který se řadí ke kvalitě Big Manů škoda že ostatní díly nejsou takové ještě jinou hudbu a byla by to výborná kriminálka.(14.11.2011)

• ceduard

Už úvodní titulky s jezdci na vodních skútrech (jak souvisejí s filmem?) výmluvně napovídají, že tohle bude přísný výplach. A taky, že jo. Velký Bud se tu pěstmi příliš nerozhání, zato trapnost vás tříská ze všech stran, a to snad i v případě, že jste otrlí fandové spencerovek. Nicméně jako chillout po mozkově náročném dni to nakonec svůj smysl má. Dabing je perfektní, tentokrát to měli zvlášť těžké. Členům Ku-Klux-Klanu promítat v pekle každý den.(1.8.2012)