Extralarge 4: Jo-Jo (TV film)

Detective Extralarge: Yo-Yo

USA / Německo / Itálie, 1992, 91 min

Enzo G. Castellari

Scénografie:

Marco Dentici

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

No asi můj nejoblíbenější díl, ale víc jak průměr tomu rozhodně nedám, ten malej prcek je šílenej, hlavně jak zmlátí toho jednoho chlapa a pak si dovoluje na další, ale tenhle díl je asi jedinej kde jsem se opravdu zaasmál a necítil trapnost.(3.7.2011)

Tento díl se může klidně postavit po bok Rizzovi, dokonce zde není ani otravný spratek, Jo-Jo je více než snesitelný. I v akčnosti se vymyká, tedy rozhodně z celého seriálu. Dokonce se dostavil i tolik kýžený humor. A narážky na drsného Harryho také nejsou k zahození, Eastwood by se divil, jak lze být drsný.(30.10.2013)

Tak si můžeme odškrtnout další díl této série. A jestli šlo o nějakou závratnou pecku? Ani omylem. Opět tu na nás čeká další dávka pokleslé zábavy, která nám ovšem nabídne tu a tam nějakou tu úsměvnou scénu či hlášku. Kromě jiného se dočkáme i honičky motorových člunů, několika pěstních soubojů a jak jinak dementního (hodně přehnaného) konce. Ten malý Jo-Jo mi zas až tolik nevadil (když nepočítám ten jeho fight), ale konečně se trochu odvázala i ta nadržená bytná – takže průměr zůstal zachován.(5.12.2015)

Po Extralarge 1 je toto druhy najlepsi Extralarge. Fackovacky tu su, a aj akasi pofiderna zapletka, takze ako megafunda Spencera musim dat aspon ten priemer, pochopte! 55 %(26.1.2013)

• Gixian

Dokud se tam jen šoural Spencer, a vypadal že při jakémkoliv rychlejším pohybu ho klepne pepka, jsem to snášel. Když vedly ty svoje dialogy na úrovni mateřské školky zatnul jsem zuby a držel. Ale kurva když to desetikilové děcko zmlátilo toho gangstera, tak už jsem to nedal. ODPAD!(8.2.2011)

Je velice zvláštní, že Enzo G.Castellari natočil první díl výborně a trochu i komediálně.Další dva díly byly drsné a nudné.Ovšem u čtvrtého dílu se to povedlo skoro stejně jako u prvního.45%.(14.11.2011)