Semestr

Epizody(6)

Amálie je studentka filmových věd, žije se svojí mámou, miluje Berlín a svého kluka, co tam odjíždí na půlroku studovat. Damiánovi ale módní přitažlivost německé metropole nic neříká, stejně jako představa currywurstu, levného kebabu a hromady hipsterů na kolech. Budou sociální sítě stačit na udržení jejich vztahu? Zvládnou semestr? Šest měsíců v šesti dílech seriálu, který se odehrává pouze na plochách počítačů a telefonů. (Stream.cz)

Recenze uživatele GeusX k tomuto seriálu (3)

Září (2016) (E01)

Vcelku zajímavě pojaté. Je to hodně in a určitě cool. Vždyť dnes bez počítače či tabletu, bez skypu či sociálních sítích často vidím, že by někteří snad ani nemohli existovat a "plnohodnotně" žít. Je to pro nás, co neumíme psát na klávesnici rychlostí blesku, současně prohledávat v pěti dalších woknech, u toho komunikovat se třemi lidmi najednou a ještě dělat pět dalších věcí, taková zajímavá sociální studie či nahlédnutí pod pokličku virtuálního života dnešní mládeže :) ()

Leden (2016) (E05)

Být pořád online, to je je dost opruz - zvláště, když má takovou stíhačku. Jo, hudba opravdu fajnová! ()

Únor (2016) (E06)

Závěrečný díl je nejkratší. Takové prazvláštní (ne)zakončení série. ()