poster

Semestr (TV seriál)

Komedie / Drama

Česko, 2016, 2 h 15 min (Minutáž: 17–26 min)

Externí recenze k TV seriálu (5)

 • Aktuálně.cz (Martin Svoboda II) ****

  "Semestr je každopádně v našem prostředí výjimečný počin nejen svou nezvyklou formou, ale především tím, že nabízí výraznou sebereflexí (části) generace, která o sobě zatím nechala vyprávět jiné." (více)

 • Cinepur.cz (Ondřej Pavlík)

  "Semestr tak potvrzuje, že s internetovým Streamem přichází do Česka to, co se ve světě pod vlivem Netflixu, Amazonu a dalších on-demand kanálů děje už delší čas – postupující tříštění televizního trhu, na kterém je čím dál víc místa pro menšinové, přesněji zacílené, a tím pádem odvážnější pořady.…" (více)

 • Gorilla.cz (Tomáš Poštulka) *****

  "Seriálový experiment, který vyšel na jedničku. Což je na české poměry věc poměrně nevídaná. Neosloví všechny, což ale ani nechce a nemůže. Je jasně zacílený, výborně propagovaný a především v sobě obsahuje tolik přesně odpozorovaných životních detailů, že si dovolím věřit v jeho vysokou opakovací…" (více)

 • Rozhlas.cz (Hana Biriczová)

  "Čeští televizní autoři si s mileniály pořád nevědí rady, a produkce se proto přesouvá na internet. Je skvělé, že Stream věří kromě zavedených jmen i začínajícím filmařům, kteří aktualizují témata i názory prezentované v médiích a nabourávají klišé o tom, jak má vypadat zábava. Úspěch nebo neúspěch…" (více)

 • TVzone.cz ****

  "Přestože píšu o nepříběhovosti, v několika okamžicích dostane vztah hlavních hrdinů pořádnou facku a tyhle vyhrocené situace pak působí nesmírně silně a uvěřitelně. Už kvůli tomu, že je vlastně nečekáte. Ze Semestru je cítit civilnost a uvěřitelnost z každé sekundy. Technické zvládnutí tohoto stylu…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace