Mášenka a tři medvědi (S01E04) (epizoda)

Animovaný / Horor / Drama / Dokumentární / Komedie

Česko, 2016, 5 min

Lukáš Záhoř

Zvuk:

Pavel Hruda

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• Jara.Cimrman.jr

"Medvědi přistupovali k Mášence zrale a zcela adekvátně." Neposlušnost, vandalismus ani neschopnost přijmout zodpovědnost za své činy rozhodně nejsou tím nejlepším výchovným prostředkem, ale tentokrát mi chybělo trochu více konspirace a vražd. Nicméně Mášenka je pěkný parchant.(29.11.2016)

• SOLOM.

Celé je to strašná pipi…Jo máš pravdu kolego. Tento díl o Mášence už tak moc srandovní nebyl, nicméně i zde se dočkáme zajímavé tvůrčí dedukce a recese z pohledu samotného vyprávěče. Byla malá dívka skutečně nehorázným spratkem a chudáci medvědi jen obětmi jejího vandalismu a manipulace? Tak určitě…(7.4.2018)

• LadyPupu

JUDr. Sokol aka Káně má pravdu... "Nabízí se otázka, kdo je ve skutečnosti v tomto příběhu nebezpečnou bestií?!"(10.11.2016)

Další nezdárný nezletilec v akci!A opět trpí nevinná zvířátka.Pak se můžeme divit,že se některé druhy zvířat z naší přírody zcela vytratily a jen pomalu se po letech vrací zpět.(12.11.2016)