Pinocchio (S01E05) (epizoda)

Česko, 2016, 6 min

Lukáš Záhoř

Zvuk:

Pavel Hruda

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

"Otázka tedy zní: Byl tím zvětšujícím se orgánem skutečně nos?" Pinocchio sám o sobě mě nikdy nebavil a až tady se ukázalo proč. Zneužívaným homosexuálům zkrátka moc nerozumím. Nicméně jsem se bavil tím, jak neuvěřitelně složitou konspirací udělali z Geppettova jména pedofila.(29.11.2016)

Paní Odebralová je v tomto dílu nejlepší. Je náhoda, že se sociální pracovnice jmenuje zrovna takto? Nemyslím si.(11.2.2017)

"Když ze jména Geppetto odstraníme předponu GEP, T změníme na D a přidáme koncovku FIL, vznikne nám slovo PEDOFIL. Náhoda? Těžko!"(22.12.2016)

• SOLOM.

Ani v tomto případě u mě tvůrci moc nezabodovali. Mášenku jsem ještě dokázal překousnout, ale v tomto případě jsem byl tou jejich dedukcí a přehnanou recesí spíš znechucen, než abych se u toho pobavil. A to podotýkám, že rozhodně nejsem gay!!! První polovina byla ještě docela snesitelná, ale konec už rozhodně ne. Pinocchio však nikdy nepatřil mezi moje oblíbené postavy, takže je vážně možné, že se mu něco zvětšovalo a nemusel to být zrovna nos…(7.4.2018)

• LadyPupu

Síla. Teď už vím, proč mě pohádka o tom dřevěném tajtrlíkovi nikdy nebavila. Asi jsem to, co je zde bez příkras řečeno, podvědomě tušila. :-)(30.11.2016)

Pátý díl mi zatím přišel jako nejméně povedený,ale když se tak nad tím zamýšlím,fakt jsem ještě neviděl,že by se někomu zvětšoval nos a jak se říká:"Není kouře bez ohně"...(20.11.2016)

Zatím rozhodně nejslabší díl..ale ono je těžké něco vymyslet..zase za tu odvahu :D těším se na další díly, je to super(16.11.2016)