Princezna na hrášku (S02E02) (epizoda)

Animovaný / Horor / Drama / Dokumentární / Komedie

Česko, 2017, 4 min

(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

  • Jara.Cimrman.jr
    ***

    "Na matrace naklademe hrášek, pak přidáme další matrace, na ně dáme princeznu a necháme přes noc uležet." Byl princ deviant? Byla princezna sňatková podvodnice? Obojí bylo možné a vtipné, ale ten vzorec byl nakonec jasný - králík na smetaně, kuře na paprice ...(31.1.2018)

  • SOLOM.
    ***

    Ten kulinářský závěr to bohužel trošku pokazil. Což o to, princezna na hrášku může v někom vzbuzovat opravdovou delikatesu, ale mě se více líbila teorie o tyranském princi, který si prostě nemohl vybrat mezi hnusnými princeznami a mladá dívka pro něj byla ona vytoužená „roštěnka“. Tvůrčí smysl pro humor i ty jejich recesní dedukce dokáží pobavit, ale občas už zbytečně zavánějí trapností.(7.4.2018)

  • Necrotongue
    **

    S Mrazivými tajemstvími to jde evidentně z kopce, tato epizoda byla velice slabá, vlastně jsem se za celou dobu zasmál jen jednou. Bylo to ve chvíli, kdy se tvůrci rozhodli vyrazit po kulinářské stopě, ale závěr jakékoliv naděje hbitě pohřbil.(16.11.2017)

  • Luk Skywalker
    *****

    Princezna na hrášku, doslova. Navíc je tu více verzí, jak to mohlo být.(23.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace