Šípková Růženka (S02E05) (epizoda)

Animovaný / Horor / Drama / Dokumentární / Komedie

Česko, 2017, 4 min

Lukáš Záhoř

Josef Erla

Zvuk:

Pavel Hruda

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

"Žáby nemají pro diagnostiku gravidity pražádnou kvalifikaci." Po prostudování veškeré dostupné literatury musím s tímto tvrzením souhlasit. Ovšem při odhalení tohoto mrazivého tajemství jsem si všiml, že přestože jsem se docela dobře bavil, tak to odhalení nebylo tak neprůstřelně logické, jak obvykle bývá.(31.1.2018)

No já si vždycky říkal, že s tou Růžou nebylo všechno v pořádku. Ale že nešlo o žádný palác nýbrž psychiatrický ústav…Ale jo, člověk se u toho opět zasmál, průměrnou kvalitu si to udrželo a nechybělo ani několik gagů. Růže připomínající ostnatý drát – chovanci pod utěšujícími léky – to prostě nevymyslíš…(7.4.2018)

Tentokrát se tvůrcům Mrazivých tajemství zadařilo, proti nedávným katastrofám, které předvedli, jsem se tentokrát opravdu dobře bavil. Asi nebude náhoda, že mi zlá sudička připomínala Helenu Bonham Carter?(7.12.2017)

To se povedlo, ani původní předloha není tak dobrá (myslím, opravdu tu původní z 16.století) :-).(23.12.2017)