Šípková Růženka (S02E05) (epizoda)

Animovaný / Horor / Drama / Dokumentární / Komedie

Česko, 2017, 4 min

Producenti:

Lukáš Záhoř

Střih:

Josef Erla

Zvuk:

Pavel Hruda
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Žáby nemají pro diagnostiku gravidity pražádnou kvalifikaci." Po prostudování veškeré dostupné literatury musím s tímto tvrzením souhlasit. Ovšem při odhalení tohoto mrazivého tajemství jsem si všiml, že přestože jsem se docela dobře bavil, tak to odhalení nebylo tak neprůstřelně logické, jak obvykle bývá.(31.1.2018)

 • SOLOM.
  ***

  No já si vždycky říkal, že s tou Růžou nebylo všechno v pořádku. Ale že nešlo o žádný palác nýbrž psychiatrický ústav…Ale jo, člověk se u toho opět zasmál, průměrnou kvalitu si to udrželo a nechybělo ani několik gagů. Růže připomínající ostnatý drát – chovanci pod utěšujícími léky – to prostě nevymyslíš…(7.4.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Tentokrát se tvůrcům Mrazivých tajemství zadařilo, proti nedávným katastrofám, které předvedli, jsem se tentokrát opravdu dobře bavil. Asi nebude náhoda, že mi zlá sudička připomínala Helenu Bonham Carter?(7.12.2017)

 • Luk Skywalker
  ****

  To se povedlo, ani původní předloha není tak dobrá (myslím, opravdu tu původní z 16.století) :-).(23.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace