Peklo na nebi (S03E02) (epizoda)

Animovaný / Horor / Drama / Dokumentární / Komedie

Česko, 2018, 4 min

Producenti:

Lukáš Záhoř

Střih:

Josef Erla

Zvuk:

Pavel Hruda
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • SOLOM.
  **

  Ty vole, co se s tím Streamem stalo? První dvě série byly docela zábavnou podívanou plnou recese, ale trojka je zatím pěkná sračka. První díl celkem o hovnu a tady skoro to samé v bleděmodrém. Se snaží získat sympatie i u feministek a bukvic? Jestli je nebe plné homosexuálů, tak já chci jít určitě raději do pekla. Jako párkrát se u toho člověk škodolibě ušklíbne, ale že by to bylo zábavné…?(7.4.2018)

 • Necrotongue
  *

  Mám pocit, že třetí sezóna Mrazivých tajemství nabírá nezadržitelně vodu a co nevidět půjde ke dnu. Jako odpůrce jakékoliv církve bych se sice z rýpání do svých protivníků mohl radovat, ale to by museli tvůrci prokázat alespoň minimální známku vkusu, takhle jsem jejich snahu neocenil odpadem jen proto, že čekám s čím přijdou příště.(9.3.2018)

 • DavidHolub
  odpad!

  První díl ušel ale tohle je opravdu vrchol!(10.3.2018)

 • Luk Skywalker
  ***

  O něco lepší než předchozí díl, ale žádná pecka to není. Začne se feministkami a skončí se u buzíků v nebi. Ale trošku mě tento díl pobavil.(31.3.2018)

 • UFOlochneska
  odpad!

  Kravina! Na jednu "nejmenovanou" epizodu z druhé série to sice pořád nemá, ale už se to blíží...(2.6.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace