Inkvizice (S03E04) (epizoda)

Lukáš Záhoř

Josef Erla

Zvuk:

Pavel Hruda

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• SOLOM.

První polovina o inkvizici ještě ušla. Ovšem ve chvíli kdy animaci vystřídali sestřihy těch retardovaných věštců a podvodníků v čele s nezapomenutelným Plamínkem a prasnicí Jolandou mé nadšení opadlo. Tvůrci začínají šlapat vodu a nechutně to začíná smrdět trapností. Vzpamatujte se, než bude pozdě!!!(7.4.2018)

Čtvrtou epizodu čtvrté řady jsem radostně ohodnotil čtyřmi hvězdičkami, protože jsem se po dlouhé době u Mrazivých tajemství bavil. Tvůrci se konečně vyhnuli fekálnímu humoru, kterému se v posledních epizodách tak dařilo, místo toho mě zaujali fundovaným vyšetřováním a skvělou choreografií Vlastíka Plamínka.(30.3.2018)

Téma skvělé, ale zpracování se ne zcela zdařilo, přitom TV věštci si o to vyloženě říkají. Ale poskládáme, doplníme, odstraníme - to pobaví vždycky, třeba v Pinocchiovi mě to rozsekalo úplně.(7.4.2018)

• DavidHolub

74 % To jako vážně!??!!?!!?!!?!(25.4.2018)