Kouření (S03E06) (epizoda)

Animovaný / Horor / Drama / Dokumentární / Komedie

Česko, 2018, 4 min

Producenti:

Lukáš Záhoř

Střih:

Josef Erla

Zvuk:

Pavel Hruda
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • SOLOM.
  **

  No jasně když už jste ve sračkách, není nic lepšího než na plac povolat Horsta a dementa Láďu Hrušku. Je potřeba trošku ulevit přelidněné Zemi, kuřte, kuřte, kuřte a bude hned líp. Na něco se zdechnout musí, to je stará známá věc, co mě však mrzí daleko více je to, že slibně rozjeté Mrazivá tajemství se ve třetí sérii proměnila v kupu sraček a přehlídku tvůrčího zmaru.(7.4.2018)

 • Necrotongue
  *

  No, už je to jisté, tvůrci Mrazivých tajemství jsou s invencí na bodě mrazu. Evidentně se už před časem vydali z toho nejlepšího a myslím, že je na čase celý projekt ukončit, než se dostane na "úroveň" tvorby TV Barrandov. Přesto jsem si na šesté epizodě našel pozitivní moment, nesmrtelný Horst Fuchs potěšil a nechal mě zavzpomínat na zlatou éru teleshoppingu v devadesátkách.(16.4.2018)

 • Stružák
  *

  Nic novýho, nic překvapivýho, bohužel ani nic vtipnýho. Původní koncept Mrazivejch tajemství byl fajn, ale s těmihle parodiemi už jdou tvůrci pěkně po hlavě do zadku...(11.4.2018)

 • Amper01
  *

  Po dlouhé době mě zlákal díl mrazivého tajemství. A musím říct - mizérie...(5.4.2018)

 • Luk Skywalker
  ***

  Ještě, že to končí a pokud ne, tak nějakou další sérii sledovat nebudu. Taková super témata v této řadě jako TV věštci a teleshopping a ani jedno se tvůrcům příliš nepovedlo.(20.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace