Reklama

Reklama

Big Man III. - Smějící se dívka

(TV film)
  • Česko Smějící se dívka (více)

Obsahy(1)

Bud Spencer ako súkromný vyšetrovateľ na dôchodku Jack Clementi sa v časopise pozastaví nad článkom o jedinečnom umeleckom diele, ktoré sa nachádza vo vlastníctve amerického zberateľa. Clementi však vie, že dielo sa nachádza v malom múzeu zámku šľachtickej rodiny Roccaferro. Keďže obraz je poistený v poisťovni Lloyd´s, Clementiho vyšle jeho priateľ Henry Winterbottom, aby situáciu preskúmal. Veď nikto nehlásil krádež a znalci považujú umelecké dielo za pravé. Jack preto odcestuje do Talianska a podarí sa mu zistiť, že sa objavil geniálny falšovateľ. Ten je však stále o krok vpred pred Jackom. Jack sa dostáva do smrteľného nebezpečenstva... Špičkový detektív Jacký Clementi je pre medzinárodnú poisťovaciu spoločnosť Lloyds doslova poklad. Svojím bravúrnym vyšetrovaním a odvážnou povahou rieši zložité prípady podvodov a zachraňuje tak materskej firme veľkú kopu peňazí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (9)

otík 

všechny recenze uživatele

Třetí díl série nazvané Big Man III.: The False Etruscan (Velký muž III.: Smějící se dívka). Další klasický detektivně laděný příběh s obrovitým Budem Spencerem v hlavní roli, kdy jako soukromý detektiv pojišťovací agentury pátrá, zda pojištěná etruská váza zvaná „Smějící se dívka“ je pravá nebo jen je to zdařilá kopie. Akce zde moc není, když na ní přijde, dočkáme se klasických mlátiček, které nejsou kdoví jak dobré. Celé vyprávění je sice pomalé, ale docela zajímavé a Spencer působí jako velký sympaťák. ()

LiVentura 

všechny recenze uživatele

Velký Bud ještě ve slušné kondici a s klasickými protivníky, ty obličeje si za pár shlédnutých italských filmů oblíbíte a pak už jen čekáte, kdy zas dostanou na budku mocnými pěstmi tohoto filmového velikána.. :-)) ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Zatím asi nejlepší díl tohoto seriálu. Ač to taky není žádná velká sláva, rozhodně si průměrné hodnocení zaslouží. Scénárista konečně zabrat a dokázal napsat slušnou detektivní zápletku, kterou režisér dokázal obstojně natočit, dokonce se výrazně zlepšili i pěstní souboje. Je sice pravda, že některé scény vypadají hodně komicky (pobíhání Buda po jeskyni…), ale zas na druhou stranu jsem se u toho ani moc nenudil. Jen ta přestřelka při lovu mohla být lépe natočená, ale to už bych chtěl od stárnoucího Stena moc. ()

špaček421 

všechny recenze uživatele

Nuda. Bud má zjistit, jestli je jedna soška pravá, přičemž se dostane ke dvěma, o nichž vědci zjistí, že jsou stoprocentně pravé. Rozluštění záhady není téměř žádné, aspoň, že tenhle díl končí rvačkou. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama