Big Man I. - Neobvyklá pojistka (TV film)

• Česko

Veľký muž: Poistenie na drogy

Krimi

Itálie / Francie / Západní Německo, 1988, 90 min

• špaček421

Bud Spencer jako vyšetřovatel pojišťovny ve zmatené detektivce bez humoru a bez akce, v níž sice má po něčem pátrat, ale celou dobu dělá něco jinýho. Steno se očividně snažil navázat na dřívější policajtskou sérii, ale vůbec se to nepovedlo.(1.8.2011)

• ARI50

Bud se hodí do hodně filmu ale tady se to moc nepovedlo a moc toho samotný film nenabídne.(18.11.2018)

Těch pár fackovaček nemůže vynahradit totální absenci humoru a inteligence scénáře.(13.10.2013)

• SOLOM.

Po shlédnutí šesti dílů Extralarge, jsem se vrhl na Big Mana a bohužel musím konstatovat, že ani tentokrát to prozatím není žádná sláva. Režisér Steno nedokázal navázat na své předchozí úspěchy a přestože Bud Spencer tady ještě nevypadá jak po mrtvici, tak po dějové stránce nám tato kriminálka moc zajímavého nenabídla. Je tu sice několik vražd a sem tam se objeví i nějaká ta bitka, ale tempo příběhu bylo dost uspávající a co víc, zmatený střih a přemísťování se z místa na místo nemělo potřebné grády. Takže prozatím i já musím hodnotit lehce podprůměrným hodnocením, protože ke spokojenosti jsem měl hodně daleko. 40%(7.12.2015)

• otík

Jack je povolán ze své dovolené na pohodovém ostrově do Londýna, aby dostal úkol prošetřit, zda londýnská banka nepojišťuje přepravu drog. Odjede tedy do Říma, dá si fettucciny a pouští se do pátrání. Bohužel Spencerovo pátrání je nanejvýš nudné, uvidíme jedinou bitku a jinak vůbec, ale vůbec nic. Ačkoli mám Buda velmi rád, nemohu být jiný než kritický. Šmrnc komisaře Rizza z Policajtů v Africe či Hongkongu je nenávratně pryč. Film opravdu nemá čím upoutat. Velké zklamání. Český dabing Jan Schánilec.(11.8.2011)