Dokonalá

Susan Block

Kostýmy:

Sarah Edwards

• Shit

Tohle mi teda nějak nesedlo, neřikám, že to je špatný, občas to dokáže docela zábavně působit, ale styl jakým to je natočený, já zrovna moc neberu jako zábavu a mam trošku problém pobavit se, když herci mluví s divákem. Krom toho ani samotnej příběh neni nic, co by stálo za řeč(21.8.2008)

V našich končinách nie moc známa romantika priemerného razenia. Jenny McCarthy ešte nemala to šťastie vystupovať v nejakej výnimočnej komédii a ani pre tento raz sa nič nemení. Navyše mi tých "akože náhod" na stretnutie ústrednej dvojice prišlo trošku moc, ale vo dvojici tento film neurazí.(25.10.2009)

Čo mám k tomuto dodať. Musím povedať, že čo sa týka príbehu bolo to ohromne priemerné. Keď však príde na spracovanie, tak to už niekam inam zasahuje. Myšlienky hlavných hrdinov, väčšinou rozhovory o tom istom. Len tú časť že romantický by som vyčiarkla lebo na tom to som romantického nič nevidela. No napriek tomu, vlastne asi práve preto, sa mi to zdalo oveľa reálnejšie ako keď pozeráte film v ktorom si vyznávajú lásku každých 5 minút. Úprimne som sa príjemne pobavila na niektorých situáciách. Tento film veľa nesľubuje, takže ani vaše očakávania nebudú nenaplnené. Bolo to zaujímavo osviežujúce z jednej stránky veci. Pre mňa pekných 55%(10.3.2011)

• Vojťas

Nebylo nic, co by mě nějak převratně ve filmu zaujalo, či překvapilo! ... V mém případě jsem celkem často koukal na čas, kdy už bude konec! ... Prostě tak trošku podprůměrná romantická komedie!(24.12.2006)