Iggy

Filmu podle mě uškodí, že postava Jesuse (John Turturro) pochází z kultovní klasiky Big Lebowski, ale s původním pojetím téhle postavy nemá nový Jesus společného o moc víc než jméno a vzhled. Takže očekávám spoustu zklamaných fanoušků, kteří budou postrádat Dudea i styl bratří Coenů, s nimiž film ale jinak nemá co do činění, stejně jako s bowlingem. Naopak jedná se o adaptaci knížky Bertranda Bliera Buzíci, respektive o takřka doslovný remake jeho stejnojmenného filmu z roku 1974. Trochu jsem u hlavních hrdinů postrádal jakoukoli motivaci, ale vzhledem k stopáži filmu se to dalo snést. The Jesus Rolls mi ze všeho nejvíc připomněl asi Jarmuschovu klasiku Mimo zákon. ()

špaček421

Snaha vytřískat úspěch na postavě Ježíše z Big Lebowski spojená s ambicí nezávislého tvůrce udělat americký remake francouzské komedie. Téma rebelů bez příčiny je zastaralé, oba hlavní představitelé jsou na ně staří, Audrey Tautou přehrává, děj neexistuje a celkově těch 75 minut působí jako tři hodiny, tolik jsem se nemohl dočkat konce, abych se aspoň přesvědčil, že jsem už na začátku odhadl, jak to skončí. Až na jednu drobnost jsem se trefil naprosto přesně. ()

SkupaCorba

"You're beautiful I almost wanna touch you. " Ja som od tohto filmu necakal vela,jedine pocut jezisov accent co sa mi splinilo, celkovo individualne sceny nedavali ziadny zmysel :D ()

MERKATtv

Nie je to zlé ale nie je to ani dobré. S filmom Big Lebowski to okrem postavy Jesusa nemá nič spoločné. Chýba tomu nejaká zápletka. Celý čas sa iba pozeráte na eskapády (hlavne tie pády) Jesusa a jeho kamaráta, ktorého meno som počas celého filmu nepochytil. Celý tento film je taký "meh" ale zase videl som aj horšie veci. Má to pár dobrých momentov ale ak si to nepozriete tak vám to nebude chýbať. ()