Kudrnatá holka

Curly Sue

Kučeravá Sue

Rodinný / Komedie / Drama

USA, 1991, 101 min

Velice krásný snímek který vás i umí naposto dojmout.Vždy brečím při scéně kdy Kudrnatá Sue přijde do hotelového pokoje a hledá svého tátu.Narazí ale na dopis ve kterém je její prstýnek a samozřejmě si domyslí,že ji opustil...naštěstí ji ale čeká v obývacím pokoji.Velice dojemné.James Belushi je opravdu velice kvalitní a hlavně dobrý herec.A ta malá holka která hrála hlavní roli byla taky úžasná.(29.12.2007)

"Polibte mi prdel dámo. Zvládli jsem už horší věci než je nějaká naivní advokátka posedlá sociální reformou. A teď uhněte nebo vás spláchnu do hajzlu." Na "roztomilé" děti mám ve filmech alergii, ale držkatá Sue ode mne nějakou tu sympatii získala. S jejím tátou je navíc sranda, oblafnutá právnička mi vždy připadala vhodná k dalšímu oblafnutí a na sérii nočních knockoutů nikdy nezapomenu.(20.1.2018)

Nebojím se dát 4 hvězdičky, jelikož je to skvělý film. Jako malá jsme ho měla strašně ráda a když jsem se na něj dnes podívala, jako bych se vrátila zpátky v čase. S tátou jsme se na něj vždycky dívali v televizi. Je to vtipné, dojemné a má to skvělý příběh. Scéna s punčochami je pro mě nejvtipnější, hodně jsem se zasmála a na konci jsem zase naopak hodně brečela. Krásný film.(9.5.2014)

Nic moc Johne teda. Tento snímek byl takový sice miloučký ale naprosto nijaký a i na tebe neskutečně naivní. A ten jekot v českém dabingu byl strašný:D No neříkám, že to bylo nejhorší, ale naprosto průměrné komediální drama, které hraje tak průhledně na city, že by to nepřehlédl ani slepý. 3* a ani o chlup víc, nebýt to od Hughese, pro jehož filmy mám slabost, tak možná jen 2*. Jednoznačně jeho nejslabší snímek.(1.3.2014)

• aLPaC

Otravný a jednoznačně nejhorší film Johna Hughese. Naprosto ale nesouhlasím s tvrzením uživatele "trona", že 90. léta znamenala pro Johna Hughese cituje "smutný pád". Tento uživatel se asi nekoukal na boxoffice, protože ač mám jeho filmy z 80. let nesmírně rád, pravda je taková, že finančně úspěšnější pro něj byla jednoznačně léta devadesátá. Jen pro připomínku: Sám doma, Sám doma 2, Beethoven, Dennis - postrach okolí, 101 dalmatinů, Flubber = finanční hity.(23.5.2020)