poster

Kudrnatá holka

 • USA

  Curly Sue

 • slovenský

  Kučeravá Sue

Rodinný / Komedie / Drama

USA, 1991, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mordenroth
  ****

  Pekný, oddychový a úsmevný film s nádhernou a nezabudnuteľnou hudbou. Georges Delerue je jednoducho legenda.(13.5.2006)

 • BoPo
  **

  Film, ktorý na TV obrazovkách obehol všetky stanice v ČR a SR. Je to ale záruka kvality? Nie je. Je to pozostatok doby, kedy všetko zo západu dostalo nálepku: najlepšie čo môže byť. No dnes kedy máme skutočne na výber už vieme, že je to len podpriemer. Takýchto sa každý rok natočí veľmi mnoho.(6.10.2010)

 • Ivoshek
  *

  Tenhle film má jeden jediný přínos - naprosto přesně definuje "rodinnou komedii". Hrají tam špatně hrající špatní herci, je tam špatně hrající dítě, má to dementní scénář s happy endem, chvílemi se snaží být vtipný (marně), chvílemi dojemný (rovněž marně). Někdo níže označil dívenku v hlavní roli jako "roztomilou". Nechápu, jak k tomu došel. Už po prvních minutách filmu se mi vybavovaly výhradně myšlenky typu "Proutek se má ohýbat, dokud je mladý", "Metla vyhání z pekla" a "Škoda rány, která padne vedle".(10.8.2007)

 • villon17
  **

  Jak se malá holčička může mít dobře. Stačí, aby jí porazili tatínka. No není to uhozené? Ještě, že jsem měla nulové nároky na výběr filmu, protože kdo by měl zájem o přínosnější film na úrovni, pustil by si raději Maxipsa Fíka... Vhodné pro děti do 12 let:)(1.1.2008)

 • ABLABLABLA
  ***

  Nic moc Johne teda. Tento snímek byl takový sice miloučký ale naprosto nijaký a i na tebe neskutečně naivní. A ten jekot v českém dabingu byl strašný:D No neříkám, že to bylo nejhorší, ale naprosto průměrné komediální drama, které hraje tak průhledně na city, že by to nepřehlédl ani slepý. 3* a ani o chlup víc, nebýt to od Hughese, pro jehož filmy mám slabost, tak možná jen 2*. Jednoznačně jeho nejslabší snímek.(1.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace