Kudrnatá holka

• slovenský

Kučeravá Sue

Rodinný / Komedie / Drama

USA, 1991, 101 min

Pekný, oddychový a úsmevný film s nádhernou a nezabudnuteľnou hudbou. Georges Delerue je jednoducho legenda.(13.5.2006)

• BoPo

Film, ktorý na TV obrazovkách obehol všetky stanice v ČR a SR. Je to ale záruka kvality? Nie je. Je to pozostatok doby, kedy všetko zo západu dostalo nálepku: najlepšie čo môže byť. No dnes kedy máme skutočne na výber už vieme, že je to len podpriemer. Takýchto sa každý rok natočí veľmi mnoho.(6.10.2010)

• Ivoshek

Tenhle film má jeden jediný přínos - naprosto přesně definuje "rodinnou komedii". Hrají tam špatně hrající špatní herci, je tam špatně hrající dítě, má to dementní scénář s happy endem, chvílemi se snaží být vtipný (marně), chvílemi dojemný (rovněž marně). Někdo níže označil dívenku v hlavní roli jako "roztomilou". Nechápu, jak k tomu došel. Už po prvních minutách filmu se mi vybavovaly výhradně myšlenky typu "Proutek se má ohýbat, dokud je mladý", "Metla vyhání z pekla" a "Škoda rány, která padne vedle".(10.8.2007)

• villon17

Jak se malá holčička může mít dobře. Stačí, aby jí porazili tatínka. No není to uhozené? Ještě, že jsem měla nulové nároky na výběr filmu, protože kdo by měl zájem o přínosnější film na úrovni, pustil by si raději Maxipsa Fíka... Vhodné pro děti do 12 let:)(1.1.2008)

Nic moc Johne teda. Tento snímek byl takový sice miloučký ale naprosto nijaký a i na tebe neskutečně naivní. A ten jekot v českém dabingu byl strašný:D No neříkám, že to bylo nejhorší, ale naprosto průměrné komediální drama, které hraje tak průhledně na city, že by to nepřehlédl ani slepý. 3* a ani o chlup víc, nebýt to od Hughese, pro jehož filmy mám slabost, tak možná jen 2*. Jednoznačně jeho nejslabší snímek.(1.3.2014)