poster

Předmět lásky

 • Česko

  Nikki

 • USA

  Love Object

Komedie / Thriller / Fantasy / Horor

USA, 2003, 87 min

Režie:

Robert Parigi

Hudba:

Nicholas Pike

Střih:

Troy Takaki

Scénografie:

Trae King
(další profese)
 • petero
  *

  Absurdný film s absurdným koncom.(21.4.2005)

 • obitus
  *

  Pribeh chlapka, co si doma umelohmotnou pannu predelava do vzhledu kolegyne z prace a naopak, zni sice dostatecne ulitle, ale neuveritelne nudne zpracovani a nevyrazni herci ho uplne ubiji. Film je udesne pomalej a neceka v nem prakticky zadne prekvapeni. Lehce se zacne rozjizdet az po nasilne smrti Udo Kiera, ale ani tehdy to skoro nestoji za rec. Nevim, mozna je vtom nejake umeni ci tak, ale ja videl jen nudnou sracku.(1.8.2005)

 • Heroine
  odpad!

  Naprosto strašný trapas, ztráta času. Celý příběh je předpovídatelný, a závěr zcela nereálný.(9.9.2011)

 • bobin
  ****

  Já jsem se bavil. Je to vlastně horor - umělá panna a její zbožnění v kontrastu se všední milovanou ženou , vytváří výborné napětí . Doporučuju !(19.10.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "S takovou pannou nemusíš ani chodit na Anglickýho pacienta." Tak to je velká výhoda, takže kdybych si nebyl jistý svými schopnostmi při balení kolegyňky, tak bych si možná taky zakoupil předraženou silikonovou krásku a užíval bych si jako Kenneth. Samozřejmě kecám. Mám doma už tři takové a vůbec na sebe nežárlí. Jsem zkrátka šťastlivec, protože Kennethův silikon má pocit odstrčenosti. Zní to divně? Vždyť to taky je divný snímek, ale hoďte umělou inteligencí vy, kteří se nadřazeně cítíte býti normálními.(11.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace