Nesvá (TV seriál)

Insecure

Komedie / Romantický

USA, 2016–2019, 15 h 51 min (Minutáž: 28–35 min)

Issa Rae, Yvonne Orji, Jay Ellis, Y'lan Noel, Natasha Rothwell, Catherine Curtin, Lisa Joyce, Neil Brown Jr., Heather Mazur, Maya Erskine, Veronica Mannion, Gail Bean, Bonnie Burroughs, Jisaura Cardinale, Ari Stidham, Kate Beahan, Spencer Garrett, A. Russell Andrews, Samantha Cope, Allison Paige, Sterling K. Brown, Luke James, Leon Thomas III, Hayley Kiyoko, Malcolm David Kelley, Carlos Carrasco, Gabrielle Dennis, Paul Schackman, Diego Serrano, Sujata Day, Ty Dolla $ign, Joe Marinelli, David Hull, Brandon P Bell, Aundrea Smith, Dominique Perry, William Catlett, Raymond Forchion, Erika Alexander, Bill Bellamy, Kendrick Sampson, Dawn Richard, Ben Lewis, Kamal Angelo Bolden, Mark Odlum, Jen Regan, Gregg Daniel, Lil Rel Howery, Regina Hall, Dan Wells, Ani Sava, Roshon Fegan, Donielle Artese, Nikiva Dionne, Don Franklin, Kelsey Scott, Amanda Seales, Sarunas J. Jackson, Dayna Lynne North, Denise Dowse, Susan Beaubian, Regina Y. Hicks, Gwen Van Dam, Louisa Abernathy, Laura Kittrell, Christina Elmore, Prentice Penny, Mykelti Williamson, Josh Kaye, Jhanelle Neita, Alexander Hodge, Elle Lorraine, Bella Ivory, Jessica Vanessa DeLeon, Brianna Reed, Miles Stroter, Tru Collins, Karen Obilom, Del Brown, Dennis Neal

Laura Kittrell

Scénografie:

Kay Lee

Kostýmy:

Ayanna James

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

• Marze

Dvě černošské ženy jsou nejlepší kamarádky a žijí a pracují kde jinde než v L.A. Nějak mě to nezaujalo, abych si pustil další díly.(1.10.2018)

Příjemné překvapení. Na konci mi bylo i líto, že není víc dílů. Většina dílů se pohybuje kolem průměru, ale najde se jich i pár nadprůměrných a já se bavil i díky Isse Rae. Plus skvělý soundtrack.(28.6.2017)

Issa's insecurities are amahzing! Hdnotené po III.sérii.(2.10.2018)

Tak nějak se mi to pomalu zarylo pod kůži. Issa je sympatická a je s ní psina, episody mají příjemnou stopáž a ačkoliv se někdy topí v průměru, úderný soundtrack to zase trochu postaví na nohy.(15.11.2018)

Celý příběh se točí kolem dvou kamarádek Issa a Molly a ve výsledku jsem vlastně jen přemýšlel nad tím, která z nich je více uřvaná. Issa! A ta si pro jistotu tenhle seriál i vytvořila a podílela se na psaní (protože jestli je to z její hlavy, tak by jí to asi ani neprošlo, kdyby se nepodílela na tvorbě tohoto exkreperimentu. Jako divák tohle nemůže brát vůbec vážně, jinak se bude chytat za hlavu, chodit po pokoji a šplhat po lustru, aby tomu unikl. Po pravdě Molly mi je mnohem příjemnější. Jinak k ději - 1. série docela ujde. Sice se nejedná o duchaplný a originální příběh, na který byste zůstali koukat s otevřenou pusou, ale sem tam se z něho dá pochytit. Bohužel 2. a 3 sérii postavili chytráci na vyplňování mrtvých míst sexem a TO BYLA OTRAVA. Nevěděl jsem kdo, kde, s kým, proč a prostě chlapi se tam v posteli střídali častěji než kalhotky a já už jsem byl fakt zmatený, jaká s kterým právě randí. Musím uznat, že občas mě klub ukecaných "nigga" kvočen i pobavil (jo, Coachella třeba neměla chybu), ale ze židle mě to nezvedlo.(30.9.2018)