Reklama

Reklama

Zombies

Akční / Horor
USA, 2017, 84 min

Obsahy(1)

Skupina odvážnych mužov sa po vypuknutí apokalypsy snaží zachrániť čo najviac tých, ktorým sa podarilo prežiť. Boje so zombie monštrami si však denne vyberajú krutú daň a každý z nich sa postupne naučí, že nie je možné zachrániť úplne všetkých. (Marceloo)

Recenze (15)

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

Zombies sú ďalším z haldy akčných zombie hororov, ktoré sa v ostatných rokoch vyrojili ako huby po daždi. Ja však mám zombie subžáner rád, stále sa mi nezunoval a nové prírastky vítam. A hoci nenáročné akčné kúsky v podaní herca Stevena Lukea mali tendenciu skoro omrzieť a nestarnúci Tony Todd sa moc k slovu nedostal, celkovo ma Zombies ako-tak bavili. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

No chtěl jsem nějakej výplach v podobě zombie filmu, ale dostala se mi jen polo-amatérská sračka natočená bez špetky talentu. Naprosto podprůměrný film u kterého nemůžu uvěřit že se zapůjčil Tony Todd, kterej je do teď charistmatickej a má navíc. Nejhorší na tom je že se film tváří že je něco víc než jen další zombie film. Navíc masky zombie moc neexistujou, herci buď maj na sobě naplácané bláto nebo jsou to masky které bych zvládl i já. Jediné co film zachraňuje od odpadu je hudba která je slušná, ale na film se nemá cenu vůbec koukat. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Černá čísla napříč internetem pro mne byla varováním, že tohle asi příliš skvostná podívaná nebude. Navíc filmy se zombie tématikou opravdu moc nemusím, ale hrál tu můj oblíbenec Tony Todd a tak jsem tomu hodlal dát přeci jenom šanci. No a vyloženě zklamán rozhodně neodcházím. Není to sice žádný zázrak, hodně tuctová akční řežba, při které musíte nechat mozek odpočívat a nepřemýšlet nad logikou příběhu a prostě si jen v rámci možností užívat naservírovanou béčkovou akční podívanou, při které vám budou nejednou cukat koutky (hlavně tedy nad přemrštěností a stupiditou tvůrců).   Tento film byl natočený již v roce 2016 a svou premiéru si odbyl neoficiálně v několika vybraných kinech, ale oficiálně byl uveden až v roce 2017. Tvůrcům bych přičetl k dobru, že se tu nedočkáme žádných ultra rychlých zombíků – ovšem ta záplava místy až hodně amatérských digitálních efektů a cákanců krve mi po nějakém čase začala lézt dost na nervy. Zombie tu byly koseny po desítkách (většinou střelou do hlavy, nebo sekem katany či co to ten borec nosil na zádech), ale jako zpestření tu máme i jednu nezapomenutelnou scénu s kombajnem. Dost ujeté mi však přišlo to, že hlavní hrdina několik nemrtvých zabil i jen ranou pěstí či kopem. Ale jak jsem řekl, u sledování tohoto filmu je potřeba nechat mozkové buňky odpočívat, dát si pivko, něco na zub – no hlavně nad tím co probíhá na obrazovce moc nepřemýšlet! ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Na jednu stranu jen další levná a jednoduchá, tupostí ohrožující zombie střílečka s hereckým přehráváním, podivuhodnými postavami a digitální krví. Na druhou stranu sympaticky neutíkající zombie, ucházející masky a díky závěru i nějaký ten přínos do zombie mytologie. Ten film je levný, jednoduchý a v podstatě blbý, ale ne úplně špatný. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Skupina odvážnych mužov sa po vypuknutí apokalypsy snaží zachrániť čo najviac preživších. Boje so zombie monštrami si však každý deň vyberajú krutú daň a každý z nich sa naučí, že nie je možné zachrániť úplne všetkých. - Už podla názvu je jasné, že tvorcovia nemajú vela ambícií, ale ja som to chcel vidieť kvôli môjmu oblúbenému hororovému veteránovi Tonymu Toddovi. Nakoniec to nie je úplne najhoršie. Jednoducho taká klasická akčná vyvražďovačka so zombíkmi, ktorá neprinesie vela prekvapení. Scénu, v ktorej postavy kombajnom rozsekali hordu zombie, si však určite zapamätám. + Tony Todd ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama