poster

Pod ochrannými křídly (festivalový název)

 • Finsko

  Tyttö nimeltä Varpu

 • anglický

  Little Wing

Drama

Finsko / Dánsko, 2016, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ****

  Hodně silná sodovka, kdy dítě je pod tlakem situace a svých rodičů dospělejší než by být mělo. Skvělý herecký výkon Linnea Skogy, pevně doufám, že jsem tuto mladou slečnu neviděl hrát naposled.(21.2.2018)

 • Konev
  odpad!

  Nudný film o 12 leté dívce, která si dělá co chce. Její matka neschopná, nedivím se, že se dcera k ní tak chovala a o otci ani nepíšu. No blivajs fialovej to byl. I když na druhou stranu, kolik takových dětí, matek a otců je... Je mi velmi divné, že by 12 letá holka přejela autem vzdálenost 600 km /7 hodin autem/ z Helsinek do Oulu bez povšimnutí jiných řidičů a ještě za pár hodin :-((19.3.2017)

 • sochoking
  ****

  Mladá Varpu bude mať čoskoro dvanásť a je to holčina veľmi múdra a pekná. Spolu so svojou matkou prežívajú ťažký životný údel: jej chýba foter, máti zase chlap. Jednoho dňa sa Varpu naštve a rozhodne sa fotra vyhľadať. P O Z O R, nejde o žiadnu pohodovú rodinnú záležitosť, ale o celkom slušné psycho! 80% , ak ignorujem tú jazdu na aute za fotrom.(28.2.2017)

 • Malarkey
  ****

  Finská rodinná vostrota s celou parádou, která na mé duši zanechala šrapnel velikostí Laponska. Finové tu opět načali témata, o kterých se v široké společnosti příliš nemluví a ještě na ně dokázali odpovědět.(24.2.2018)

 • evulienka3
  *****

  Moja babka mala susedku, ktorú navštevovali malí červení mužíčkovia. Tiež trpela schizofrénou, ako otec Varpu. Malý, nenápadný film, ohromujúci prepracovanosťou charakterov všetkých postáv. Odporúčam!(8.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace