poster

Strýček Buck

 • USA

  Uncle Buck

 • Slovensko

  Strýko Buck

 • Slovensko

  Sám so strýkom Buckom

Komedie / Drama

USA, 1989, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ****

  Musím říct, že při výchově dětí používal Buck velmi neortodoxní metody. Myslel to s nimi ale dobře, i když s dětmi neměl žádné zkušenosti. O domácnost svého bratra se také staral po svém, hodně při tom improvizoval. Vyvařovat prádlo v mikrovlnce jsem ještě nezkoušela. Chlap se holt nezpaře. Ta afektovaná holka mě taky pila krev, a ne málo. Pěkně to Buckovi dávala sežrat. Pozérka, která si myslela, že strýčka dostane na kolena. Nedostala. John Candy byl výborný.(19.9.2009)

 • Lorge
  ****

  Ještěže ta matka vypadla ze záběru hned na začátku, jinak bych to nedokoukal. Oprotitomu John Candy spolu s roztomilým Culkinem si skvěle padli do noty ("Nemáš náhodou rekord v kladení otázek?" "38"), šílená sousedka se ukázala taky naštěstí jen tak akorát a Bug pro kterého byl Buck horší než Terminátor byl taky solidní slizák. Příjemná rodinná komedie :-)(23.3.2012)

 • Wade Wright
  ***

  Opět zde lituji že ČSFD nemá rozmanitější hodnocení. Film si totiž čtyři hvězdy nezaslouží. Především bych vypíchl skvělou režii Johna Hughese která z toho všeho dokázala udělat sentimentální a milou zábavu pro celou rodinu. John Candy ukazuje smysl pro komedii a J. L. Kelly je víc než okouzlující herečkou. Pořád se ale nevyhnu faktu že dřívější scenáře Johna Hughese byly prostě lepší. Ještě že je tu pořád ten Sám doma :) /60%/(11.1.2020)

 • PALINO
  ***

  Podobné typy filmov už síce majú svoj vrchol dávno za sebou, ale ak ku strýkovi Buckovi pristúpime s určitým nadhľadom a toleranciou, nájdeme i niekoľko vtipných a vydarených momentov. No ak by mal strýko Buck v kolonke rok vzniku čislo začinajúce sa dvojkou, s veľkou pravdepodobnosťou by som celý film zvozil pod čiernu zem.(9.6.2005)

 • Ryuuhei
  **

  Absolutně průměrná a nezáživná rádoby komedie. Pokud si chcete rozšířit herecké portfolium Culkina, tady ho nehledejte - je těžce vedlejší postavou. Celé to táhne sympaťák John Candy, ale jinak film absolutně ničím nevyniká. Ani se mi moc nelíbil styl, jakým byl natočen. U následujícího Sám doma došlo k řádnému obratu.(7.3.2020)