Creep 2

Julian Wass

Carolyn Craddock

Scénografie:

Angel Herrera

Ambiciózna filmárka Sara (Desiree Akhavan) sa snaží uspieť so svojou videoshow, v ktorej stretáva rôzne osoby, ktoré pridali na internet zvláštne inzeráty. Pre poslednú epizódu si vyberie lákavý inzerát, ktorý jej zaručí zárobok tisíc dolárov za jediný deň natáčania. Keď spozná Aarona (Mark Duplass), ktorý sa jej zverí s tým, že je sériovým vrahom a zabil už 39 osôb, tak mu samozrejme neverí. Čím viac času s ním trávi, tým viac má pocit, že to nemusí byť len posledná epizóda jej seriálu, ale aj jej života. - Nespomínam si, že by za posledné roky na hororovej scéne vzniklo niečo také neopozerané, zvrátené, nepredvídatelné a... nepochopitelné? To uvidíme až po tretej časti, ale dvojka ma bavila o trochu viac ako prvá časť. Mark Duplass je v hlavnej úlohe perfektný a absolútne som nevedel, čo mám od neho v tých napätých situáciách očakávať. Tentokrát sa druhej úlohy zhostila žena, čo mne osobne vyhovuje viac, pretože v prvej časti bol ten vzťah medzi dvoma mužmi extrémne úchylný, ale určite si tu nájdu potešenie aj tí, ktorí majú iné preferencie, keďže Mark sa tu ukáže v plnej kráse. Technicky je to spracované perfektne, ale keďže má tento projekt solídne produkčné zázemie, nie je to prekvapením. Som zvedavý na tretie pokračovanie a zakončenie tejto šialenej trilógie. + herec z Mercy a The Lazarus Effect + herec z Goosebumps(24.10.2017)

• *CARNIFEX*

Nechápem aký malo zmysel natočiť pokračovanie už tak nudnej jednotky, no a už vôbec nechápem seba, že som si to vôbec pustil. Na moju obhajobu, žiadostivo som túžil zistiť, či "Patrick Kack-Brice" prekročil svoj tieň pod-priemernosti, čo sa aj potvrdilo. Ďalším faktorom, ktorý hovorí v môj prospech, bola obrovská nuda, no a to niekedy stačí, aby človek siahol aj na takéto "nič" ...(27.10.2017)

V hodne aspektech to funguje lip, nez jednicka (mene hluchych mist). Na druhou stranu to pusobi jako velka bokovka a ne uplne dustojne pokracovani. Chybi tomu ta "creepiness" prvniho dilu. U nej jsem si pustil poslednich dvacet minut znovu po prvnim zhlednuti a mel jsem z toho husi kuzi.Tady tohle sice trochu chybi, ale tohle nizky hodnoceni si to nezaslouzi(1.11.2017)

• Corpsegrinder

Kouzlo prvního dílu bylo to že byl slizkej a ujetej a koncept video-dokumentu byl použitej jen na oko. Tady je to ale fakt skoro hodinu a půl dlouhý interview kde se žádná šílenost nestane. Ani ten Píčfaz nedostal zase moc prostoru.(26.10.2017)

80%(28.10.2017)

• Major776

Amici jsou uchyláci a dementi o tom není pochyb. Jen je škoda, že si to furt vůbec neuvědomujou a tak hold čas od času narazíme na podobné čičoviny jako je tato. Zvrhlici čučte, pro ostatní ztráta času.(17.11.2017)